_פרויקטים

מי הצליח לשבור שיא גינס בשירה?

הזמרת הכי צעירה, 100 אלף איש שרים במקהלה, חבורת הזויים שמזמרים ב"מיאו" ואחרים שעומדים על רגל אחת. שיאי גינס שכדאי לכם לראות

דנה נפתלי | מקולנד | פורסם 13/11/13 14:22:54

לשבור שיא בשירה זה לא דבר פשוט. הרבה פעמים אנשים אומרים: "מה הבעיה, אני יכול לשבור את השיא הזה, כשאני עומד על רגל אחת". ראשית, אנשים כבר ניסו את זה על רגל אחת ועם יד קשורה מאחורי גבם ושנית, מסתבר שזה לא תמיד הכי קל, אבל ללא ספק משעשע לצפייה. בדקנו עבורכם כמה שיאים מוזרים ולא צפויים בנוגע לשירה ועכשיו תורכם לנסות לשבור שיא. מישהו כבר ניסה לשיר בחושך, בעודו עומד על רגל אחת למשך יומיים רצופים?

לחצו כאן והורידו את אפליקציית מבחן הבמה

הזמרת הכי צעירה

אטיסי קייסי, בת ה-3 מנפאל, שברה את שיא הגינס לזמרת הצעירה ביותר ששרה אי פעם. היא ללא ספק אחד הדברים הכי חמודים שראינו וגם הקול הילדותי שלה ללא ספק מחמם את הלב:

 100 אלף איש במקהלה

121,653 איש בהודו, החליטו לשבור את שיא העולם במספר האנשים ששרים ביחד שיר. הם שרו את המנון המדינה יחדיו והצליחו לשבור את השיא, כשבסהרה נשמעו מעל 100 אלף איש שרים בהודית במקביל.

 הקול הנמוך ביותר

טים סטורמס האמריקני, שבר את שיא גינס כשהאיש בעל הקול הנמוך ביותר. מסתבר שלקולו יש טווח של יותר מעשר אוקטבות נמוכות, שאת חלקן האוזן האנושית אפילו לא יכולה לשמוע. הקשיבו לו כשהוא שר את "חסד מופלא" וגלו כמה נמוך אפשר לרדת

"יום הולדת שמח" על רגל אחת

רוב ראוש הוביל 510 אנשים לשיר "יום הולדת שמח" ביחד, כשהם כולם עומדים על רגל אחת. זה אולי לא נשמע כל כך קשה, אבל נסו רק לארגן יותר מעשרה אנשים שיסכימו ותבינו שזה לא פשוט בכלל.

 לשיר כמו חתול

ולסיום, 369 סטודנטים מג'ורג'יה החליטו לשבור שיר ולהיות הקבוצה הגדולה ביותר ששרה את השיר "Lean On Me" במיאו. כן, במיאו, כמו חתולים. אין יותר מדי מה להוסיף, עדיף פשוט לצפות ולהקשיב.

רוצים לפגוש את משתתפי "הכוכב הבא"?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן