_פרויקטים

גם הכוכבים עושים פאדיחות

ג'סטין ביבר הפיל את המיקרופון באמצע הופעה, ריהאנה מעדה על הבמה וטום קרוז השתולל על הספה של אופרה. 5 כוכבים שאיבדו את זה, כדאי לכם לראות

דנה נפתלי | מקולנד | פורסם 20/11/13 17:42:08

כשג'סטין ביבר הפיל את המיקרופון שלו באמצע הופעה, הקהל גילה שהוא לא באמת שר. לריהאנה יש כשרון ריקוד, אבל גם היא הצליחה ליפול באמצע הופעה וקייטי פרי עשתה כאילו היא מנגנת על חליל עד שהתגלתה התרמית. כן, הכוכבים הם בני אדם כמו כולם וגם להם קורות תקריות מביכות. תראו חמישה סרטונים שמוכיחים את זה.

לחצו כאן והורידו את אפליקציית מבחן הבמה

כשלג'סטין נפל המיקרופון

ג'סטין ביבר הפיל את המיקרופון של במהלך הופעה ולמעשה חשף לקהל שהוא לא באמת שר. איך זה קרה? הביבר הקטן התהלך לו על הבמה ושר למעריצים, כאשר לפתע נפל המיקרופון שלו לתוך הקהל. השיר המשיך להתנגן ברקע וג'סטין רק עשה ליפסינק עם הפה. אחרי כמה שניות המיקרופון הוחזר לאיש ולבלורית, אך אפשר לראות שגם הוא הובך מהתקרית.

ניקי מינאז' לא באמת שרה

ניקי מינאז' אומנם ידועה בתור מישהי שלא ממש דופקת חשבון לאף אחד, אבל גם היא נראית מעט לא מקצועית כשהיא עושה ליפסינק בהופעה חיה. הזמרת האקסצנטרית עלתה לבמה והופיעה עם מיקרופון כאשר בכל פעם שהתחיל הפזמון רואים בבירור שהיא לא באמת שרה.

ריהאנה מעדה על הבמה

ריהאנה נופלת על הבמה באמצע הופעה. אומנם היא עשתה המון רעש עם הליפסינק שלה בארץ, אך הזמרת הצעירה מוכיחה שתמיד אפשר לעשות פאדיחות כשנופלים על הבמה.

טום קרוז משתגע

בשנת 2008 כשטום קרוז התחיל לצאת עם השחקנית קייטי הולמס, הרבה לפני השמועות על אורך חייו המוזרים והגירושים המכוערים, הוא איבד את זה על הספה של אופרה. הוא קפץ על ספות, צחק כמו מטורף והתנהג כמו משוגע שברח מהמוסד. זו צפיית חובה לכל מי שלא ראה.

קייטי פרי לא באמת מחללת

קייטי פרי רצתה לעבוד על מעריציה שהיא יודעת לנגן על חליל, אך כמו כל תקלות הליפסינק, גם כאן החליל המשיך לנגן, כאשר הוא לא היה קרוב בכלל לפה שלה. היא הייתה מעט נבוכה, אך הצליחה לצאת מזה בחן.

רוצים לפגוש את משתתפי "הכוכב הבא"?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן