_פרויקטים

גם החיות יכולות לשיר

החתולות קייסי וסאסי שרות "poker face", חיות בג'ונגל עושות עיבודי בלוז ועוד כלבה שגנבה את ההצגה. את הסרטונים האלה אתם מוכרחים לראות

דנה נפתלי | מקולנד | פורסם 30/10/13 15:37:27

חיות שרות זה דבר מצחיק. בעלי החיים לא באמת יודעים לשיר, אך לפעמים אם מצליחים לשים את המצלמה מולם ברגע הנכון ניתן לתפוס רגע שבו נדמה שהחיות שרות. בחרנו את חמשת הקליפים החמודים ביותר של חיות ששרות ברשת. זהירות: יש כאן אובר חמידות.

לחצו כאן והורידו את אפליקציית מבחן הבמה

הקליפ של קייסי

הבעלים של קייסי וסאסי, זוג חתולות בית מארה"ב החליטו לעשות להן סרטון שבו הן אמורות לשיר את "poker face" של ליידי גאגא. החתולות החמודות אומנם לא שרות יותר מדי בקליפ הזה, אך אין ספק כי בעזרת העריכה המצחיקה שעשו להן הבעלים שלהן יצא סרטון חמוד ביותר.

הכלבה גנבה את ההצגה

הבעלים של מישקה, כלבת ההאסקי היפיפייה, שיחקו עם אפליקציה  שמעוותת את הקול, לצד מוזיקה שהיא משמיעה כאשר הכלבה שלהם נכנסה לחדר והתחילה לנבוח. הבעלים גילו כי טוב והחליטו לצלם אותה כשהיא "שרה" עם האפליקציה. התוצאה היא שיר לא טוב במיוחד, עם אפקטים קוליים של קנייה ווסט, אבל פשוט אי אפשר להפסיר להסתכל על הכלבה היפה הזאת, כשהיא גונבת את ההצגה.

בלוז בג'ונגל

לסיום מצאנו סרטון מאוד מושקע של חיות בג'ונגל ששרות שיר בלוז בצורה מאוד משעשעת. הסרטון הוא סמקור פרסומות, אך בגלל שהוא עשוי בצורה כל כך משעשעת הוא צבר תאוצה גם ללא קשר למוצר. זברות, אריות ודובים כולם מתאחדים לאקפלה נהדרת של שיר שפשוט מרומם את הנפש וגורם לחיוך אחד גדול.

רוצים לפגוש את משתתפי "הכוכב הבא"?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן