דנה לוסטיג - Amex | The Young Professionals

_פרויקטים

הבלוג של דנה לוסטיג: יש לנו כוח אמיתי, הקול שלנו משמעותי

שניה לפני הבחירות , דנה לוסטיג מזכירה לנו שבכל יום אנחנו יכולים לבחור, להשמיע את קולנו ולהשפיע בנושאים החשובים לנו

דנה לוסטיג | אמריקן אקספרס | פורסם 17/01/13 11:39:10

אין תמונה דנה לוסטיג  דמיינו לרגע עולם חדש, עולם של נגישות ואפשרות בלתי נגמרת.

עולם שבו אם קורה משהו שלא מוצא חן בעיניכם שאינו צודק או שאתם רואים בו מקום לשיפור או שינוי יש לכם את היכלות להשפיע.

רגע לפני בחירות זה הזמן שבו אנחנו מרגישים חשובים, שיש לנו כוח אמיתי, זמן שהקול שלנו משמעותי- צריכים אותנו! מיליונים מושקעים בקמפיינים שקוראים לאזרחים לצאת מהחימום  בבית וללכת לקלפי ולהצביע.  לעמוד בתוך קופסה ולתת את הדעת לגבי מי אנחנו רוצים שידאג וישמור עלינו, מי ימלא את התפקיד החשוב של לדאוג לאינטרסים שלנו ולתת לנו את החיים שהיינו רוצים לחיות במדינת ישראל.

ומי בוחר? האם זה הראש שחושב ברמה האסטרטגית מי יותר טוב? מי הרע במיעוטו? האם לתת את הקול האחד שלי למפלגה גדולה? או שמא הלב שרוצה להגשים חלום וללכת על מפלגה קטנה ולא מוכרת והאם זה לזרוק קול כי לא בטוח שנעבור את אחוז החסימה.. כמה החלטות וכמה חשיבות יש לקול שלך פתאום ליום אחד, על פתק אחד.

ואם אני אומר לכם שיש לכם זכות יומיומית להצביע, להשפיע על מה שחשוב לכם, לתת את הדעת בכל רגע נתון- שאתם חשובים לא פחות מכל אחד אחר שיושב על כסא מרופד בבנין ממוזג.

חוף פלמחים שוחרר מהשבי, חוף פלמחים | צילום: איל מיטרני  של מי משאבי הטבע? למי שייכת אדמה? למי יש את הזכות להכריע על גורלו של חוף פלמחים? לך ולי! לכל אחד ואחת מאיתנו.

במשך שנים נלחמנו על להחזיר מהשבי פיסת אדמה נדירה מלאה בחיים, היסטוריה, הרמוניה וחופש כל אותם ערכים שלשמם אני חיה ולשמם הקמנו את ארצנו הקטנטונת, ועכשיו אני רוצה להעניק לכם פתק נוסף, מעבר לבחירה שלכם בקלפי אני רוצה להעניק לכם הזדמנות לבחור בחופש ובזכות שלנו להיות מקבלי החלטות ולבחור בחוף פלמחים, כפיסת הטבע הראשונה ששוחררה מהשבי וחזרה לידי הציבור כי זו תהיה רק ההצלחה הראשונה שלנו מהצלת כל קו החוף והחזרת הזכות הקיומית והיומיומית שלנו לשמור ולשמר את האדמה שלנו כי היא לא שייכת לאף אחד, היא שייכת לגוף אחד ולגוף הזה נקרא "מדינת אזרחי ישראל" ואני מזמינה את הגוף הזה לקחת חלק במשמר הים אשר יוצר פלטפורמה לבחירה יומיומית בחופש שלנו להגיד, להחליט, לאכוף וליישם את הזכות שלנו לבחור לשמור על מה ששלנו.

לסרטון הבא הצטרפו כמה מהאמנים המובילים בישראל בתחום המוזיקה, משחק בידור ויצירה ישראלית, הוא הופק ב 3 ימים בלבד וללא תקציב ואם היה לנו קצת יותר זמן ואולי קצת כסף לדלק יכולנו להגדיל אותו עם רבים וטובים שרצו גם לקחת חלק. המשתתפים אינם מוצגים כ"סלבים" אלא כאזרחים, כמו כולנו כאינדיבידואלים חזקים, כמקבלי החלטות שדורשים את החופש שלנו לבחור לשמור על חוף הים טבעי ללא בניה.

כגוף מאוחד אנחנו החיסון לשפעת הבטון שמנסה להשתלט על חופינו ומה צריך לעשות? אתם לא צריכים לרוץ לחוף ולהפגין מול הגלים, זה הרבה יותר פשוט מזה. הכלי המדהים של הרשת החברתית ושל האינטרנט עומד לרשותנו. שתפו את הבלוג הזה, את הסרטון, כנסו לעמודים של נבחרנו ושאלו שאלות, כתבו, הביעו את דעתכם לכל לייק יש כוח אדיר! אנחנו מתקמצנים על לייקם כמו על חיוכים. פוסט עם עשרות ומאות אלפי לייקים מגיע יותר רחוק משדמיינתם במיוחד בימים כאלו שדעת הקהל חשובה מתמיד.

אין כאן ימין, שמאל או מרכז.. אנחנו צפון, דרום ומזרח שמתגייס למען המערב. הים צריך אותנו, בואו נעשה כל מה שביכולתנו לעזור לו ובדרך זו נעזור לעצמנו לזכור ולהיזכר שיש לנו את הכוח לבחור תמיד מה טוב בשבילנו ולעתידנו.

אל תשכחו להצביע מהלב. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן