דנה לוסטיג - Amex | The Young Professionals

_פרויקטים

הבלוג של דנה לוסטיג: לא לוותר על חלומות, גם אם זה נראה בלתי אפשרי

איך מתחילים בלוג בימים של טירוף ומלחמה, אני לא יכולה לדמיין איך מסבירים לילד מהי מלחמה. ליבי יוצא לכל נפגעי המלחמה ולכל תושבי העולם שזו המציאות שבה אנחנו חיים. אני מניחה שזהו הנושא של הבלוג הזה - המציאות שלנו. בימים כאלו, בהם כולם מתאחדים ונרתמים זהו זמן טוב לעצור לרגע ולחשוב על המציאות שבה אנחנו רוצים לחיות.

דנה לוסטיג | אמריקן אקספרס | פורסם 19/11/12 14:36:33

קוראים לי דנה והשם השני שלי הוא ליבי ובעל כורחי זה מה שאני עושה רוב היום, אני דנה בליבי. בלב יש צדק וגם כאב וקושי להבדיל ביניהם אבל הרוב טוב J  כשאני צריכה להציג את עצמי בדרך כלל אני אומרת שאני אופטימית, אני מאמינה באנשים ואני מאמינה שאם נדע מה הכיוון המשותף שלנו נוכל להגיע למקומות טובים.

במשך קרוב ל 4 שנים הייתי חלק ממלחמה אינטנסיבית על זכות הציבור ליהנות מאחד החופים היפים שלנו ולשמור עליו מפני תכנית נדל"ן הרסנית שאיימה להשמיד את אחת מפניני הטבע הבודדות שנותרו ללא בניה לאורך קו החוף – חוף פלמחים. המאבק הזה העיר לי את המודעות וגיליתי כמה עגום המצב בו אנו נמצאים. תסלחו לי מראש על הדימוי אבל הטבע שלנו נמצא בשבי על ניירות וקבצים שנעולים בתוך תיקיות במשרדים, תחת שמות של מוסדות ממשלתיים.

אין תמונה המשפט השנוא עלי הוא "אין מה לעשות". יש מה לעשות!

אם מישהו חטף ילד ומכר אותו לשוק עבדים, של מי הילד? של מי שקנה אותו או של ההורים שלו? אנחנו חייבים להתעורר ולהבין שהמרחב הציבורי שלנו נגנב מאיתנו ונמכר למרבה במחיר במכרזים פרטיים ולמה לא שואלים אותנו אם אנחנו מוכנים להקריב את הטבע שלנו למרבה במחיר, הרי זה שלנו.

ומה איתנו, פעם ב 4 שנים?? פתק 1 ?! זה כל מה שיש לנו להגיד?.. ורק מגיל 18?.. אתם יודעים כמה ילדים בני 14 ו 16 בעלי דעה נחרצת אני מכירה, תאמינו לי בגנים שעבדתי עם ילדים בני 5 הבנתי שהם יודעים הכי טוב איך לתקן את העולם.

 המשפט השנוא עלי הוא "אין מה לעשות" מכירים אותו? "מעלים לי ת'מיסים ואין מה לעשות" "לוקחים לי את החוף ואין מה לעשות" "מכפילים את האגרות ואין מה לעשות" ועוד משפטי מחץ כאלו, אז יש לי חדשות, יש מה לעשות, אני מתעייפת רק מלחשוב על כמה יש לעשות, ומי יעשה? אנחנו אני ואת ואתה כי אם אנחנו רוצים שמשהו ישתנה אנחנו צריכים לקחת את האחריות לידיים. אני מנצלת את הבמה הזו כדי לגלות סוד – יש לך כח, המון כח!  לכל אחד ואחת לא משנה באיזה גיל, ויש לך יכולת ויותר מהכל יש לך זכות לקום ולהגיד.  זה הזמן לייצר את המציאות שלנו, פשוט צריך לפעול ביחד ולשתף פעולה לבנות דרך חדשה, שאיננה מלאה בכעס ובמלחמות. נכון, עשו כאן הרבה טעויות, אבל בלי טעויות איך נדע מה לתקן?

אני מאמינה שחברת אמריקן אקספרס בחרו בי לקמפיין הזה מכיוון שהם מאמינים באנשים שמאמינים. אני לא זמרת או שחקנית והמטרה שלי היא לא לקדם את עצמי המטרה שלי היא לקדם את כולנו כגוף אחד כאזרח אחד חזק כי ביחד יש לנו את הכח לשנות ואני מאמינה בנו, זה רק הבלוג הראשון ולימדו אותי לא לחשוף את כל הקלפים בבת אחת אבל אני אגלה שאני מקימה היום משהו שכולנו נוכל להתגייס אליו, להתמקד במטרות ולייצר פתרונות ובינתיים כל מה שאני מבקשת מכם זה שתאמינו, קודם כל בעצמכם, אני אוהבת אתכם J

דנה

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: דנה לוסטיג   the young professionals     
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן