בואו לשנות לעצמכם את החיים ולהפוך אותם להרבה יותר לבביים - ברגע אחד: החל מהשעה 17:00, יתקיים מחר (יום רביעי 18.5) הפנינג גדול במרכז הגאה שיכלול מוזיקה, דוכנים, בירות, תצוגת אופנה לבגדי כלבים, הגרלה, אנשי ציבור רבים וכמובן כלבים נטושים שמחפשים בית חם.

לאחר ההפנינג תתקיים בשעה 20:00 הרצאה בהנחיית פרופ' יוסף טרקל מטעם אוניברסיטת תל אביב, על תרומתם של בעלי החיים להתפתחות מינקות ועד הגיל השלישי. את ההפנינג ילווה שידור חי אינטרנטי מהאולפן הפתוח של 'רדיו קול החיות', ובמהלכו סיפורי כלבים וראיונות עם דמויות בולטות מהקהילה הגאה ומהקהילה של אוהבי בעלי החיים.  

אין תמונה
רונה קינן עם חומוס ופולקע. אהבת אמת זה כאן

"זהו אירוע רשמי ראשון של שיתוף פעולה בין שתי הקהילות - קהילת הלהט"ב וקהילת הפעילים למען בעלי חיים, אך למעשה רבים הם הפעילים השייכים לשתי הקהילות, כך ששיתוף הפעולה הוא מתבקש", מסבירים בעמותת 'תנו לחיות לחיות'. "היום הפעילים למען זכויות הלהט"ב ולמען זכויות בעלי החיים יכולים קצת לחגוג ולשמוח, לאור העובדה שהמאבקים של שתי הקהילות זוכים ליותר הכרה ותמיכה הן מן הציבור והן מן המערכת המשפטית".

מהמרכז הגאה נמסר: "שיתוף הפעולה עם 'תנו לחיות לחיות' הוא טבעי ומתבקש, לא רק בגלל הקרבה של חברי וחברות הקהילה הגאה לבעלי החיים, אלא גם בגלל אופי המאבק במוסכמות ובנורמות המקובלות בחברה. איחוד מאבקים הוא אחד הערכים החשובים בקהילה הגאה ובא לידי ביטוי באירוע זה".

אין תמונה
איחוד מאבקים מתבקש

>> אחרי שרצחו את בן זוגו: חוסיין יוצא בקמפיין גאה נגד דאע"ש

>> "התחייבתי בפני עצמי לקיים תקופת הוללות שאוכל להיזכר בה"

>> החבילה היומית: האחים ג'ונאס גדלו יפה - עם דגש על 'גדלו'