>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

כשיותר ויותר מדינות מאשרות נישואים בין בני אותו המין, ממשיכים ארגונים וקבוצות במדינות אחרות להיאבק על זכות זו בדרכים יצירתיות ומרגשות. קמפיין חדש שעלה ליוטיוב לרגל יום האהבה מציג את אהבתם של זוג גברים בצורה מרגשת ביותר.

בסרטון, אותו הפיקה הקבוצה למען זכויות הקהילה הגאה באיטליה Acigay, עומד הזוג הגאה ומצהיר קבל עם וכנסיה קתולית על אהבתו, כאשר ברקע נמצאים החברים התומכים והמשפחה המפרגנת. הסרטון חשוב במיוחד במדינה השמרנית שאינה מכירה בשום צורה של מחויבות בין בני זוג מאותו המין.

יותר ויותר מדינות מאשרות נישואים גאים

נושא הנישואים הגאים הפך לאחד הנושאים החמים בתוך הקהילה הגאה בעולם, כאשר יותר ויותר מדינות מאשרות נישואים בין בני זוג מאותו המין, ורבות בדרך לשם. השבוע היו אלה מדינות וושינגטון וניו ג'רזי שאישרו נישואים גאים במדינתן.

במקביל עלו ליוטיוב סרטונים שונים המדגישים את החשיבות שבקשירת הקשר בין בני זוג מאותו המין. זאת לאור מחקר שפורסם לאחרונה והראה כי על מנת לזכות בתמיכת הציבור לשוויון זכויות בכל הקשור לנישואים יש להסיט את תשומת הלב מההטבות הכלכליות לחשיבות שבמחויבות עצמה בין בני הזוג.

הסרטון הקודם שהופק באוסטרליה על ידי ארגון Its Time הפועל למען שוויון זכויות למען הומואים ולסביות במדינה, זכה כבר למעלה מ-5 מיליון צפיות ביוטיוב וכבש את הרשת בסערה.

>> בניו יורק אישרו ניושאים של בני זוג מאותו המין

>> ריקי מרטין הגיש בקשה להתחתן עם בן זוגו

<< היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה