שלושת האחים הופרדו בידי רשויות הרווחה לבתי אמנה שונים, ואוחדו מחדש בידי זוג נשים ממסצ’וסטס. קייסי ולנה קרי, הנשואות מזה חמש שנים, אימצו את האח הבכור ג’ואי ב-2018 לאחר שנפגשו באירוע של עמותת האימוץ Childrens’s Friend. האירוע התרחש ב-23 בנובמבר, ביום האימוץ של ארה"ב. שנה לאחר מכן, באותו התאריך, הן אימצו את שני אחיו לוגן ונואה. השתיים סיפרו בתכנית "גוד מורנינג אמריקה" שהבנים קוראים להן 'מאמא' ו'מאמי'.

זמן מה אחרי שאימצו את ג’ואי, קיבלו לנה וקייסי שיחת טלפון מעמותת האימוץ, שבמהלכה הודיעו להן כי נואה, אז בן שישה שבועות בלבד, צריך בית ומשפחה תומכת "מיד ענינו כן", מספרת קייסי.

התינוק שהה אצל משפחת אמנה, שהייתה אמורה לאמץ אותו, אך ברגע האחרון ההליך לא יצא לפועל. מאחר שהשתיים אימצו שני אחים, תוך זמן קצר שאלו אותן אם הן מעוניינות לאחד את שלושת האחים, ולגדלם זה עם זה.

>> 14 אירועים שהרסו לקהילה הגאה את העשור

>> גאים בהם: 30 היציאות מהארון החשובות של העשור

>> 8 סוגי הודעות שאסור לך לשלוח לקראש שלך לעולם

“הייתה לנו תחושת בטן שבסוף נסכים, כי זה מאוד חשוב לנו לשמור על האחים יחד", מסבירה קייסי, “כשהם יגדלו ויהיו להם שאלות, הם יוכלו לתמוך זה בזה ולעבור את המסע הזה יחד".

בחודש שעבר, ביום האימוץ, הפכו את האיחוד של שלושת האחים לרשמי כשאימצו את לוגן, האח האמצעי. ורוניקה ליסטרוד, מנהלת העמותה, אומרת שזהו מצב מהסוג שמקווים לו בעמותה. “הם משפחה נהדרת", אומרת ליסטרוד, “הן גמישות ומבינות לעומק את צרכי הילדים, ואת החשיבות שבשמירה על קשר בין האחים וההשפעה ארוכת הטווח של קשר זה".