משפחתו של גורגמייקל הוציאה לפומבי את המאבק שלה במי שהיה בן הזוג של המנוח עד יום מותו, פאדי פאוואז, שהיה גם הראשון למצוא את גופתו של מייקל בבוקר יום חג המולד 2016. לפי מגזין הסאן, במשפחתו של מייקל מחפשים כעת דרכים להיפטר בכוח מפאוואז, שחי באחוזה של מייקל בשנתיים וחצי האחרונות מאז מותו, וזאת למרות שלא הוזכר בצוואתו של מייקל כלל.

מקורב למשפחה מספר למגזין: "פאדי ממש מניאק בסיפור הזה. הוא מסרב לעזוב למרות כמה וכמה מכתבים ובקשות שנשלחו לו ב-18 החודשים האחרונים. הוא מתעלם מהם, וכיום הוא נחשב לפולש. עבר כל כך הרבה זמן שכבר קשה לדעת מה לעשות עכשיו. עורכי הדין מחפשים מה ניתן לעשות בנדון".


עוד מספרים במגזין כי למרות שאינו מוזכר בצוואה הרשמית, פאוואז מתעקש שזהו רצונו של הזמר המנוח, שיישאר באחוזתו בשווי 5 מיליון ליש"ט אחרי מותו.

>> "החלטנו לרדת מהארץ וקנינו בית על אי יווני" 

>> 11 אמהות מפורסמות שתומכות בילדיהן הלהט"בים

>> "המפקד אמר מול הפלוגה: שלא אחשוב אפילו בצחוק שאתה כזה!"

ותפאוואז שמצא את גופתו של מייקלרומז שאולי מדובר בהתאבד. גם העיתוי מרמז שאולי מדובר במוות מתוכנן. אולם המשפחה לא רמזה על כך, למרות שסירבו לפרסם את חוות הדעת של הנתיחה לאחר המוות. בעבר יצאה שמועה שפאוואז אולי מתכנן לנצל את מעמדו ולהרוויח על ספר שיחשוף פרטים אישיים על מייקל, אבל ככל הנראה הפרויקט הזה נגנז או שכלל לא התקיים.