סדרת המתח לנוער של נטפליקס "ריברדייל" מבוססת על הקומיקס האמריקאי "ארצ'י", שנחשב כבר לקלאסיקה בתחומו. הסדרה עוקבת אחר חייהם של תיכוניסטים בתיכון ריברדייל, שהופכים לחשודים במותו המסתורי של חבר כיתתם. לצופי הסדרה הובטח בעבר מעורבות גדולה יותר בסדרה של קווין קלר, נער הומו מחוץ לארון. בעונה השנייה יוצרי הסדרה החליטו להעניק טוויסט להט"בי מלהיט לעיירה האמריקאית הקטנה, והעניקו לקווין קו עלילה סקסי במיוחד.

מסתבר שקווין, המגולם בידי קייזי קוט, נוהג לטייל ביער בחיפוש אחר גברים. רגע לפני שגרף לזרועותיו בחור זר, חברתו הטובה ביותר בטי מופיעה משום מקום, אחרי שעקבה אחריו. "למה אתה לא יכול פשוט להשתמש בגריינדר כמו כל ההומואים בעולם?", שואלת בטי שאלה שעם יד על הלב, מי לא שאל את עצמו את אותה השאלה בדיוק.

"אמרת לי שלא תעשה את זה יותר. אני רוצה שתכבד את עצמך יותר", בטי מוסיפה בהמשך. קווין לעומת זאת מגיב לה בתשובה מתחומי ה"ביצ' פליז" (כלבה במטותא). "את מתנהגת כאילו יש לנו את אותן אפשרויות", אומר לה הנער שקיבל כרגע קוק-בלוק אכזרי, "אבל אין לנו. את חיה בעולם בצבע ורוד חיוור של מילקשייק ונשיקות ראשונות ו'עם מי אצא לדייט עם ארצ'י או עם ג'רהאד?'”.

>> ההיסטוריה הלהט"בית הסודית של האסלאם

>> 8 רגעים גאים ששינו את פני הטלוויזיה הישראלית

אהה, ובטי היא גם מלכת סאדו. "חוץ מהרגעים שבהם את חוקרת את המיניות הבדס"מית שלך, שכמובן, לך מותר לחקור, אבלי לי אסור. למה בעצם? זה מה שיש לי, אני והיער. אז בבקשה ממך אל תבואי לפה ותגידי לי שזה מגעיל. אם את לא מסוגלת לקבל את מה שאני עושה, את ~כל~ מה שאני עושה, אז אנחנו לא חברים יותר". מספיק בועט בשבילכם?