>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

מאבקה של הקהילה הגאה בבריטניה למען נישואים גאים עולה על סדר היום, ותמיכה לא צפויה מגיעה דווקא מהגלידה האהובה Ben & Jerry's, שהודיעה היום, כי הטעם האהוב Oh My Apple Pie"" ייקרא מהיום "Apple-y Ever After" בבריטניה, לאות תמיכתה בחקיקה למען נישואים גאים במדינה.

אין תמונה
מלקקים לקהילה הגאה. האריזה החדשה
החברה לא הסתפקה בשינוי השם, והתאימה גם את האריזה להשלמת החגיגה: כעת מתנוססים שני חתנים על עוגה, כאשר מתחתם צבעי דגל הגאווה.

תומכת בנישואים גאים מ-2009

כפי שפורסם, הבוקר (ה') תציג שרת השוויון הבריטין, לין פד'רסטון, תציג הבוקר בממשלה את תוכניות הוועדה לגיבוש החוק שיאפשר להומואים ולסביות להינשא. במקביל, שרת הפנים, טריסה מיי, יוצאת בחריפות נגד הפלגים בכנסייה האנגליקנית המנסים לטרפד את החוק המתגבש. "נישואים צריכים להיות לכולם – תהיה נטייתם המינית אשר תהיה", כתבה מיי בטור שהתפרסם הבוקר טיימס הלונדוני.

הגלידה המפורסמת החלה במהלך דומה בארה"ב כבר ב-2009, אז שינתה את השם של הטעם "Chubby Hubby" לשם הגיי פרנדלי "Hubby Hubby", כחלק מחגיגות אישור הנישואים הגאים במדינת הבית שלה, ורמונט.

הגלידה, בבעלותה של חברת יוניליבר, בשיתוף עם עמותת "סטונוול" למען שוויון זכויות לגייז, מאיצה בצרכנים לתייג את עצמם בעמוד הטוויטר של הטעם החדש, על מנת להגביר את התמיכה במהלך.

>> הראל סקעת: אני רוצה להיות אבא"

>> צפו: חייל מארינס מנשק את בן זוגו

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה