במהלך שידור חי מול אלפי העוקבים שלו, שידר בטעות הפרשן הניאו-נאצי האמריקאי ניקולס ג'וזף פואנטס סרט פורנוגרפי נועז בכיכובם של גברים בלבד, מה שהוביל לזעזוע בקרב עוקביו ואת הפרשן עצמו להפנות אצבע מאשימה כלפי צבא ההגנה לישראל. 

הקליפ הבוטה שודר לעוקבים לאחר שהפרשן, שמוכר בעיקר בזכות דעות גזעניות, אנטישמיות, הומופוביות ומיזוגיניות ואמונתו ב"עליונות האנשים הלבנים", סיים פרק נוסף בתוכנית שלו America First ביום שישי האחרון, ה-17.5. יותר מ-3,300 צופים נחשפו לקטע הפורנוגרפי לאחר שהפרשן הניאו-נאצי סגר את השידור, ועד שפואנטס הבין את הטעות ועצר את השידור רבים מהם הגיבו בזעזוע. 

מאוחר יותר פרסם פואנטס פוסט ארוך בן שבע פסקאות, שבו טען כי האחראי לתקרית הוא האקר "שטוען שהוא מיחידה 8200 של צה"ל", שלוחת איסוף המודיעין המפורסמת. בטקסט הארוך שכתב פואנטס, אשר נתפס כחשוד בעיניי חלק מהגולשים רק בשל אורכו, הוא טען כי הסרטון הפורנוגרפי לא הופיע באתרים אחרים שבהם שידר את תוכניתו, אלא רק בפלטפורמה אחת, Cozy, ועל כן המשמעות היא שהסרטון לא שודר ישירות ממחשבו האישי. 

לא כולם קנו את ההסבר המפורט של פואנטס. ג'ורג' סנטוס, שעד לא מזמן היה חבר קונגרס גאה מטעם המפלגה הרפובליקנית שהסתבך בלא מעט שערוריות, לא פספס את ההזדמנות לתקוף פעם נוספת את הניאו-נאצי וצייץ: "פואנטס שידר פורנו של הומואים בתוכנית שלו", כתב סנטוס. "עכשיו צבא העוקבים שלו טוענים שזו הייתה פריצה של המוסד. אלוהים, פשוט תקבלו את זה שהוא הומו".

בין אם זו הייתה פריצה של האקר ישראלי או בין אם זו הייתה טעות אנוש של פואנטס שהסגירה מהם תכני הווידאו החביבים עליו, מעריציו של הפרשן יישארו נאמנים לנרטיב כי ישראל אחראית לתקרית. פואנטס בן ה-25 הפך לניאו-נאצי מוכר בתחילת 2017, אז החל לשדר את התוכנית America First. לאורך השנים הוא טען כי מתבצע "רצח עם של אנשים לבנים" ושיתף תיאוריות קונספירציה אנטישמיות תוך כדי הכחשת שואה. 

לפני כשנתיים הוא נצפה מבלה עם קניה ווסט באותה התקופה שבה הראפר כינה לכאורה את הצורר אדולף היטלר "ענק" ו"חדשן". הדעות של פואנטס הפכו עם הזמן לכל כך קיצוניות ומופרכות, שאפילו פעילי ימין-קיצוני שנויים במחלוקת אחרים הביעו ממנו הסתייגות. ווסט ופואנטס השתתפו בתוכניתו של הפרשן הימני אלכס ג'ונס, והמגיש המדובר נאלץ לחזור ולהדגיש פעם אחר פעם שהנאצים לא היו אנשים טובים.