זהו, זה התחיל. המירוץ ע"ש סוף השבוע הכי מוגזם בשנה יוצא לדרך וכל התיירות הלארדות כבר ממתינות לכן בנקודת הסיום. אף סייקל כבר לא יציל את הקדמית שלא הספקתם לנפח וגם הרעבה עצמית כבר לא תוריד לכם את הקילוגרמים הסוררים שהבטחתם שיעלמו עד המצעד. אם עדיין לא קניתם כרטיסים במוקדמת, כדאי שתחפשו מהר מישהו מההפקה לשכב איתו תמורת חינמים וגרוע מכך: העיר שבימים כתיקונם מפוצצת כיוונים, נקייה כרגע יותר מסניף המרכזי של אל סם ככה שכל מי שלא טרחה בערב שבת, סופה להישאר סחית כל הוויקנד.

>> קולבי קלר: "יצא לי לעשות סקס עם הרבה גברים ישראלים"

לכל שאר האוח'צות המרוגשות של העיר - מעכשיו זה תלוי רק בכם. או שתסיימו עם ארבעים חותמות על היד ומלא עוקבי אינסטגרם חדשים מכל רחבי הגלובוס או שתיפלו שדודים אחרי מסיבה וחצי ותחזרו לחיים בשלב העצוב שבו הגריינדר יחזור להציג רק את המקומיות הקבועות. אז במיטב המסורת של הפרייד, ה"מיקסר" מתגייס לסייע לכם לחשב את סיכויי ההישרדות שלכם עם השאלון "בחן את עצמך – כמה את מוגזמת?". שיהיה המון בהצלחה ושהקשה ביותר תנצח.

וואטר פארק
וואטרפארק. כאן משפריצים בכיף | צילום: יחסי ציבור

יום חמישי

Waterpark Tel Aviv Pride 2016 – תיירים בספידו, מגלשות והרמות קשות מבית שגיא קריב ויינון יהל במה שמסתמן בתור הפנטזיה ההומואית האולטימטיבית. הבונוס הוא כמובן תנאי תאורה מצויינים לתמונות הבאדי פרייד החדשות כדי שכל הפשוטות שלא לקחו יום חופש יעשו לכם את הלייק הכי פאסיב אגרסיב שנולד בתולדות הרשתות החברתיות (3 נק')

Boy גאווה בבריכה ה-Boy השל תל אביב פותח את שעריו במסיבה הרמות הורסת במיוחד. בתפריט: קלאב חדש וענק, חצר מהממת ובריכה וכל זה ללא תשלום ככה שלא צריך לשבור תוכנית חיסכון כדי לקנות עוד צמיד/שרשרת/קוקרינג כדי להיכנס.  (3 נק'. 2 נקודות בונוס אם הספקתם להגיע לסט של ה"מיקסר" עצמו)

Tel A Beef 2016 – המסיבה היחידה בשנה שגם המיסיונריות ביותר של העיר מרשות לעצמן להסתובב עם הארנס ולהצהיר שהן מגה קינקיות כי פעם הן השתינו על הבנזוג במקלחת. הפעם כל הבלגן הזה יתפרס על שלוש קומות מפוצצות במיטב הדיג'ייז של הליין וגרמניות חרמניות שהביאו מזוודה שלמה של צעצועים בנתב"ג ולא מתכוונות להשאיר אפילו אחד לא מנוצל.  (3 נק'. 2 נקודות בונוס הזדיינתם בכל קומה כולל הגג. נקודת בונוס נוספת אם מצאתם תיירת אקטיבית באחד הסשנים)

מסלול ה"חרמנית, אבל לפניך" ע"ש סאונה תל אביבבגדול, אי אפשר להפריד ממש את מסיבות הפרייד שצפויות בסאונה תל אביב כי בדומה למה שצפוי בג'קוזי – זה כבר הכל מעורבב אחד עם השני כך שלא ברור איפה משהו נגמר ומשהו מתחיל. אודי Steam, מוטי ס, דניאל חדד, ויטאלי מקסימוב ואסף דולב ירימו לכם את הרגעים בין המסיבות הגדולות שבהן בא לכם לתקתק מספרים דו ספרתיים של תיירים בלי לנסות לנהל שיחות מפוצצות באנגלית עם כל הגריינדר. (4 נק'. נקודת בונוס אם התחלתם להזדיין על הרחבה כי כבר לא נשארו תאים)

מצעד הגאווה בתל אביב 2013
מרימים גם בלילות וגם בימים | צילום: מיכאל שבדרון

יום שישי

מצעד הגאווה תל אביב 2016 – נדמה לי שלפני כמה שנים, העניין הזה של המצעד היה כל המטרה של הפרייד. משהו על זכויות שוות ונישואים גאים וכל מיני דברים מורידים כאלה. בפועל צפו למשאיות עם מוזיקה של כל הליינים, כל מיני קבוצות פוליטיות כעוסות מימין ומשאל והפנינג מחירים מופקעים עם גדר שמפרידה בינכם לבין הים. (1 נק' ותורידו 3 נקודות אם הצלחתם להתעורר לתחילת המצעד. 5 נקודות בונוס ע"ש מוגזמות קשה אם נפלתן מהשילוב של שמש קופחת ובקבוק מיץ התפוזים שרקחתם בבית)

Forever Tel Aviv: Made of Stars - אירוע מרכזי – אירוע הגאווה המרכזי של הפוראבר תל אביב עם כל התותחים הכבדים של הליין וזו ממש לא בדיחה זולה על המשקל של חובי סטאר שצפוי להופיע: אלעד נבון המוכשר, ג'י.אס.פי הלונדוני שתמיד שורף את הרחבה של האומן כשהוא מגיע לביקור וכמובן המייד אוף סטארס הרשמי של הפוראבר, שגיא קריב שיסגור את הלילה עם סט גאווה הורס ומוגזם במיוחד.  (4 נק'. 2 נק' בונוס אם אתם מצליחים לתקתק ישראליות בהמתית ולחכות בתור לשירותים של האומן פחות מרבע שעה)

FFF Pride Main Event: Flower Child – הפקת הגאווה הענקית של שירזי וה-FFF ביחד עם הפאפא של אליעד כהן ופסטיבל האקסלסיור בסטודיו 11 בגני התערוכה. בתפריט סוללת דיג'ייז מהסקס שוטרס ואנה פאולה ועד לערן טל ומוטי ס. במרכז המסיבה, הופעה חיה של מאיה סימנטוב עם הלהיט החדש שלה ושל עופרה רגע לפני שהמלכה עצמה תשרוף את בלומפילד, ממש בפיסקה הבאה. (4 נק'. 2 נקודות בונוס אם הצלחתם להתגבש עם קבוצת תיירות לארדות בשביל המונית חזרה למרכז תל אביב – כאלה אנחנו, מצ'פרים אתכם על דאגה לאיכות הסביבה)

מסלול ה"שילוב הראוי" ע"ש ה"מיקסר" של מאקו גאווה – אם החלטתם שלא לבחור בין הפוראבר ל-FFF והצלחתן להפגין נוכחות מתועדת ב-2 המסיבות, אתם יכולים כבר מעכשיו להפסיק לספור לעצמכן נקודות – קיבלתן רשמית את אות "הקשות ביותר של פרייד 2016" עם פרסים מהממים כמו שבועיים רצופים של דאון ומחלת מין לבחירתכן.

עופר ניסים בלומפילד
עופרה עלתה????????? | צילום: יחסי ציבור

יום שבת

Offer Nissim Live  בבלומפילד – עופרה ובלומפילד, שילוב שהפך להיות הויאגרה המחרמנת הרשמית של כל הפקות הפרייד לדורותיהן. אחרי ששנה שעברה, המסיבה הזו הייתה כל מה שחשבנו שהיא תהיה וכל כך הרבה יותר, השנה שירזי מעלה את הרף ומתכנן מגה הפקה עם מסע טעימות מוזיקלי, ויזואלי ונוסטלגי לכל מה שאנחנו אוהבים בעיר הזו. לכל מי שלא מתכננן להגיע, קבלו איפוס מיידי של כל נקודות המוגזמות שלכם ותעזבו את הטור הזה עכשיו. קדימה. אנחנו לא ממשיכים עד שאתם יוצאים... לכל השאר - אלוהים, אפשר כבר שיהיה שבת?!  (10 נק' מהממות של מוגזמות טהורה. 4 נקודות בונוס אם כבר קלטתם שדנה מופיעה. 4 נקודות בונוס נוספות אם לא הייתן פצוצות מידי כדי לשים לב שדנה הופיעה)

We Party באומן 17 – אמנם עופרה כבר ירדה בשלב זה, אבל די בטוח שאתם עדיין לא. הפתרון המתבקש – תומר מייזנר, אלעד נבון ודיג'יי ארון בסשן מוזיקלי קשוח שיצליח לסחוט את הסופש פרייד הזה עד הסוף ולתת לכל אלה שמפגרות בחומר הזדמנות אחרונים לתקתק את כל המעמולים שמשום מה עוד לא דפקתם. (5 נק'. 2 נקודות בונוס אם הצלחתם לחתוך את התור ההיסטרי של תיירות פוסט-בלומפילד שיהיה בכניסה לאומן – זה הזמן לעבוד על הקשרים שלכם)

יום ראשון

BIG: Closing Party | Well Done: FFF Closing בזמן שרוב העולם כבר חזר לפעילות סחית כמו עבודה, לימודים ופרקים של בייף אוף, המוגזמות הקשות ממשיכות לדמיין שהן בסירקיט ויוצאות גם ביום ראשון בשביל לגרד את תחתית החבית של התיירים שעדיין לא הפכו לשגרירות של מירי רגב. בגירסה של הפוראבר תוכלו את תומר מייזנר וינון יהל עם את די ג'יי קינגסטון הצרפתי שיגיע לנגן סט מיוחד למסיבה. בגירסה של ה-FFF, תקבלו את אסף דולב ודניאל חדד עם ה-Sex Shooters הלונדונים. (5 נק'. ואפילו אנחנו כבר גמורים מדי כדי לחשוב על בונוסים יצירתיים)

הומואית מוגזמת
מוגזמת לייט או קשוחה? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

סיכום נקודות

1-21 – וואו, עשיתם בכלל משהו בסופ"ש גאווה הזה? הציון הזה הוא על גבול הסטרייטיות ואנחנו בפרייד. ה"מיקסר" מציע בחום שתפיקו לקחים לקראת השנה הבאה ותרדו לליגה הלאומית של הפורח. ואם תפסנו אתכם רגע לפני שהכול התחיל, תעשו את השאלון הזה שוב והפעם תפרגנו לעצמכם קצת יותר נקודות. בסוף, זה לטובתכן. כל תייר שאתן צוברות כאן – זה מקום להתנחל בו + כיוון לביקור הבא שלכם באירופה.

22-43 – מוגזמות לייט. נראה שאת הבייסיק של עופרה ושגיא סגרתם די יפה ואולי אפילו נשנשתם מהצד איזה מצעד או וואטרפארק אבל באמת שמגיע לכם יותר מלשקוע בבינוניות. אוחצ'ות יקרות – זה ממש עוד אפטר קטן או ביקור בסאונה ואתם שם אז קדימה. אחיותכן הקשות מחכות לכם על הרחבה.

44-63 – היוש מוגזמות קשוחות. אם הגעתם לציון הזה, כנראה הצלחתם לשבור את הפרייד פעם נוספת והוכחתם לעולם שמוגזמות זה לא כינוי גנאי אלא תואר אצולה ורוד שיש לשאת אותו בגאווה. אז רגע שלפני שתתנפחו בגאווה ותספרו פרינד ריקווסטס מבחורים בשם דייגו – רק תזכורת קטנה על האחות הקטנה והכלבה של הפרייד. גברת בשם דאון שהולכת לרדוף אתכם עמוק לתוך שבוע הבא. המלצה שלנו: משקפי שמש, אטיטוד כלבתי לכל מי שמתקשר וימי מחלה מתוכננים מראש. ואם כל זה לא עוזר, תזמינו מדריד או סריקיט, זה בטוח יעזור. כולנו איתכם.

64 – אתם "המיקסר" של מאקו גאווה!

מסיבת גאווה חוף הילטון 2013
אל תשכחו שתמיד יש את האופציה הרגועה יותר | צילום: מיכאל שבדרון

"המיקסר" ממשיך לערבב אתכם עם סט הגאווה שלו:

רוצים לזכות בכרטיסים למתחם ה-VIP של XL במצעד הגאווה? לחצו כאן

>> לראשונה בהיסטוריה: זוג חד מיני בסרט של דיסני-פיקסאר

>> ראיון בלעדי: "מדונה שינתה לי את החיים"