משחקי הכס חזרה לעונה רביעית, וכבר בפרק הראשון הציגה לנו את ההבטחה הבאה שעשויה לספק לנו קצת משחקי חרבות בין גברים שלא נגמרים בנהרות דם ואיברים קצוצים. השחקן פדרו פסקל ערך את הופעת הבכורה שלו עם הופעתה של הדמות החדשה בסדרה, אוברין מרטל - הנסיך הביסקסואלי, הסקסי והמסוכן המחפש נקמה נגד בני לאניסטר.

אוברין הוא בחור קשוח למדי המתכנן להרוס את בני לאניסטר, אותם הוא רואה אחראים לאונס ולרצח של אחותו. אבל אוברין הוא לא רק תאב נקמה, הוא גם רעב מבחינה מינית. בתיאור שסיפק מפיק משחקי הכס דיוויד בניוף, נאמר על אוברין: "לנסיך של דורן יש יהירות, הוא חכם, הוא אוהב את משפחתו, והוא מיני בכל מיני דרכים".

ואכן, בפרק הבכורה של העונה הרביעית, מגיע אוברין לבית הזונות של אצבעון, שם הוא בוחר פרטנרים חדשים לסקס. אך בדיוק כשהוא עומד להשיג את מנהל ההרמון הטווינקי, הוא נשאב למאבק.

בספריו של ג'ורג' ר.ר. מרטין עליהם מבוססת הסדרה, מוצג אוברין כפאנסקסואל: "יש לו פנים מרופדים בגבות דקות, עיני 'צפע' שחורות ואף חד. השיער שלו מבריק ושחור עם רק כמה פסי כסף ונסוג ממצחו. יש שמועה שיש לו יחסי מין עם נושאי כליו כאשר אלרייה אינה זמינה. אין זה יוצא דופן עבור אדונים וגברות בדורן להיות ביסקסואלים בגלוי, בשל הגישה הרגועה כלפי מיניות השוררת בקרב הדורנים".

אין תמונה
זה סכין שם או שאתה שמח לראות אותי?

אך למרות התוספת הנאה לעונה הרביעית, כנראה שיותר מדי סקס בין גברים לא יהיה שם. כוכב הסדרה פין ג'ונס, הלא הוא לוראס טיירל, ציין את המובן מאליו כשאמר כי לדעתו "אין מספיק יחסי מין הומוסקסואלים" בתוכנית, והעונה הרביעית לא תהיה הרבה יותר טובה.

בראיון לאתר access hollywood ג'ונס, המשחק את את אחיה הבכור של מרג'רי טיירל, רמז כי היה שמח אם הדמות שלו הייתה נהנית מקצת פלירטוט עם חלק מהגברים בסדרה, אבל אין מה לצפות לזה. "אין מספיק סקס חם ללוראס בעונה הזו", הוא אמר בקלילות. "אני חושש שזה פשוט לא מספיק". למרות היעדר הסקס הגברי, ג'ונס חושב שהעונה החדשה תספק את מעריצי הסדרה. "זו תהיה עונה פנטסטית. כולם עבדו קשה מאוד והסדרה רק הולכת ומשתבחת. זה מרגיש כאילו עכשיו הסדרה התייצבה על הקרקע שלה ועכשיו זה עומד להתפוצץ אז אני ממש נרגש".

לוראס טיירל הוא דמות ייחודית למדי לטלוויזיה אמריקנית: הומוסקסואל ללא סייג, אבל קשוח כמו כל לוחם אחר בווסטרוז. בתחילה הוא היה המאהב של רנלי באראתיון, ותמך בטענתו לכס המלוכה. כאשר באראתיון נרצח, הבטיח לוראס לנקום את מותו ואיחד כוחות עם המלך ג'ופרי הלא בוגר וטיווין לניסטר חסר הרחמים.

האוהבים הצעירים. לוראס ורנלי:

אתה לא יודע כלום, ג'ון סנואו

גם קית' הרינגטון, המשחק את ג'ון סנואו, דורש יותר ערום גברי למרות הקור השורר מצפון לחומה. "אם אתה הולך לעשות סדרה שעירום וסקס הוא חלק גדול ממנה, זה רק הוגן שתהיה חלק מזה", אמר הרינגטון בראיון למגזין GQ.

הרינגטון הוסיף ואמר שהוא יהיה מוכן להתפשט אבל, כפי שהוא ניסח זאת, "לא הייתי אומר שאהיה שמח לכל דבר כזה... זה יהיה חייב להיות ראוי". אנחנו מאמינים שאנחנו ראויים מספיק, ומקווים שסצינת הערום של ג'ון סנואו תצולם במקום סגור ומקורה ולא באמצע סופת שלגים.

אין תמונה
געגועינו לפרק הראשון

זו הזדמנות טובה להיזכר בדרישה של הצופות של ערוץ HBO, שהתלוננו על הכמות הנכבדה של ערום נשי בסדרות הערוץ, לעומת מחסור חמור במקבילה הגברית. או כפי שהן ניסחו זאת: "משחקי הכס הבטיחה לנו סערת חרבות, ומה קיבלנו? הודור... סקסי כמו בצק פילסברי לא אפוי".

עוד ב-mako גאווה: