>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

קריסטיאן ניירן, הודור ממשחקי הכס, יוצא מהארון
לא רואה למה זה אמור להיות אישיו

מתברר שבחיים האמיתיים, הודור מ"משחקי הכס" יודע לומר דברים נוספים מעבר לשמו הפרטי. הרבה מעבר, למען האמת. קריסטיאן ניירן, שידוע כענק שמסתובב עם הצאצאים הנותרים לבית משפחת סטארק וצועק "הודור" בכל הזדמנות שיש, נשאל בראיון אם הוא מודע לזה שהרבה אנשים רואים אותו כדוב נחשק במיוחד.

"ובכן, למען האמת, כשאתה מדבר על הקהילה הגאה, אתה מדבר על הקהילה שלי, הא הא. אז כן, אני מודע לזה, ואני חושב שזה נפלא. אין יום שעובר בו אני לא מקבל כמה הודעות, אבל 99 אחוז הן סופר נחמדות ואין בהן שום דבר לא ראוי. אני רואה בזה כזכות גדולה, ואני באמת מתכוון לזה".

קריסטיאן ניירן, הודור ממשחקי הכס, יוצא מהארון (צילום: Helen Hempstead Wright)
את זה דווקא לא צעקת. ניירן על הסט מאחורי הקלעים | צילום: Helen Hempstead Wright

"מעולם לא הסתרתי את המיניות שלי מאף אחד במהלך כל חיי למען האמת", המשיך ניירן, "ודי חיכיתי שמישהו ישאל אותי על זה בראיון כי זה לא משהו שאתה פשוט פולט החוצה. ניסיתי אפילו להוביל מראיינים לשם כמה פעמים, אבל לא הצלחתי".

כשנשאל מי מהקאסט של "משחקי הכס" יודע עליו, ואיך הם הגיבו, פצח ניירן במונולוג נרגש: "גודלתי וחונכתי לכבד פרטיות של אנשים אחרים", הוא אומר. "והזכות שלהם לבחור להיות מי שהם רוצים. אני מצפה - בעצם, אני דורש - לא פחות מעצמי. זה חלק מאוד קטן ממי שאני כבן אדם אבל בכל מקרה, בעידן  הזה חשוב לעמוד על שלך ולהיות חלק. תמיד הייתי ותמיד אהיה מי שאני. וכן, אנשים היו נהדרים בסדרה, אבל אני לא רואה למה זה היה אמור להיות בכלל אישיו".