אין תמונה
מזל טוב יורשים, איך קוראים לכם?

במצעדי סיכום השנה, שמור תמיד לסלבס מקום של כבוד. מי הדוגמנית שהרוויחה הכי הרבה השנה, מיהם המתלבשים הטובים והגרועים, מה היה במצעד פליטות הפה המביכות של המפורסמים – רק השמות מתעדכנים מדי שנה, בהתאם למחזור פליטי הריאליטי שסיים טירונות פריים טיים. עוד שמות שנוספים ללקסיקון שלנו מדי שנה הם השמות של הדור הבא של הסלבס: הצאצאים של הכוכבים, שזוכים לעתים לשמות מיוחדים עד תמוהים. הרשו לנו להציג בפניכם את רשימת השמות החדשים בביצה (העולמית והמקומית) לשנת 2013, ולאחל לכולנו 2014 פורייה לא פחות.

מקומי: חושבים כבר קדימה על ההצלחה מעבר לים

קים וניל של מורן אייזנשטיין. קים הבת, ניל הבן – אבל עם כל הכבוד לחמודים הקטנים, הסיפור המעניין באמת בלידה הזו הוא התמונות המרשימות ששחררה אמא שלהם בערך שנייה וחצי אחרי הלידה.

לאו של גילי סער. אחרי הריון קסום, קליל ופוטוגני, הגיח לעולם בנה הבכור של הדוגמנית, השחקנית והמוזיקאית גילי סער. באופן צפוי (אך עדיין מנקר עיניים), הקילוגרמים הבודדים שעלתה בהריון נשרו ממנה עוד לפני שחבל הטבור נשר ללאו הקטן מהפופיק.

ליהיא גרינר
מייקל של ליהיא
מייקל מארק של ליהי גרינר. דיווחים מהדרך לחדר הלידה, פרסום ראשוני של השם עוד לפני שהמוהל אישר את הגעתו ועדכונים שוטפים של מפלס החלב במשאבה – אפשר לסמוך על ליהי גרינר שאף אחד, אבל אף אחד לא ישכח את השם של הקטנצ'יק.

יונית לוי מטיילת עם התינוק (צילום: ברק פכטר)
יונית ויהונתן יוצאים לסיבוב | צילום: ברק פכטר
דוד של גאולה אבן וגדעון סער.
הרומן שחיבר בין מדורי הרכילות לדיונים על אתיקה עיתונאית הוסיף השנה עוד נושא לשיחות סלון: ההריון והלידה של גאולה אבן. כיאה לזוג ממלכתי, השם הנבחר עברי, סולידי – ורק במקרה מתכתב עם השם הבא ברשימה.

גאולה אבן וגדעון סער (תמונת AVI: ראובן שניידר )
גאולה ודוד שלה | תמונת AVI: ראובן שניידר
יהונתן של יונית לוי ועדו רוזנבלום.
אחרי שהטעתה את הפפראצי וחמקה לבית חולים אחר, ואחרי ששמועה עקשנית טענה כי השם הנבחר הוא אדם (על שם הפסבדונים של סבא), התברר כי התינוק נקרא על שם אמא. או לפחות קרוב.

אמליה של מיה דגן.
לכבוד השנה החדשה, קיבלנו על עצמנו אתגר: לעסוק בלידה של מיה בלי התחכמויות ואזכורים לתפקיד המכונן שגילמה ב"אמא ואבא'ז". לפחות ניסינו.

אביגיל של עדן הראל ועודד מנשה.
אחרי שלושה בנים, גם עדן הראל זכתה לפקוד את מדפי האוברולים הוורודים. ובקצב הילודה המרשים שלה, אנחנו מרשים לעצמנו לשמור לה מקום גם ברשימה של השנה הבאה. 

יעל גולדמן אורי פפר והתינוקת (צילום: מלי אברמוב פנסו)
יעל ואורי מנשנשים את תהילה | צילום: מלי אברמוב פנסו
תהילה של יעל גולדמן ואורי פפר.
השנה השתדרגה יעל גולדמן היפה, והפכה מסתם מילף למילף בריבוע, עם לידת בתה השנייה. ואחרי שהבכורה זכתה לשם בניחוח צרפתי, אחותה הקטנה היא כל כולה הומאז' לש"י עגנון. אנחנו בעד.

עולמי: גם כאן אוהבים להתחכם

הזוג המלכותי ובנם ג'ורג' (צילום: רויטרס)
אין יותר יורש מג'ורג' | צילום: רויטרס
ג'ורג' אלכסנדר לואי של קייט מידלטון והנסיך וויליאם. חודשים של הריון, שעות של צירים ועוד כמה ימים- זה מה שעברנו כולנו עד שגילינו את שמו של יורש העצר. לא היה קל.

מילאן של שאקירה וז'ראר פיקה. בניגוד לדעה הרווחת, מילאן לא נקרא על שם העיר שבה נוצר, ובוודאי שלא על שם קבוצת הכדורגל האגדית (ככה זה כשאבא שלך הוא כוכב של קבוצה אחרת). השם הוא בכלל מיי-לאן, וההסבר כאן.

אקסל של פרגי וג'וש דוהמל. אחרי ארבע שנות נישואים, השניים הביאו לעולם את אקסל, בנם הבכור בלידה קיסרית. ומאז אבא ג'וש לא מפסיק להשוויץ ולברבר. אמא פרגי שומרת יחסית על שתיקה, כנראה שזה גם מה שעזר לה לחזור לפיגורה במהרה.

לונה של פנלופה קרוז וחוויאר ברדם. בתזמון מושלם לזוג חובב הפרטיות, לונה הקטנה הגיחה לעולם  כמעט במקביל ליורש העצר הבריטי, כך שהתוספת החדשה למשפחה הלטינית הלוהטת נדחקה לשולי החדשות.

נואה של לואיסנה לופילטו. למרבה האכזבה, לא "מוי" ולא "כיף" – לואיסנה ובעלה בחרו לקרוא לתינוק הרב לשוני שלהם בשם תנ"כי סטנדרטי לחלוטין.

נורת' ווסט בתמונה שנייה (צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן, instagram)
נורת' של קים וקניה חזק בכותרות | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן, instagram
נורת' של קים קרדשיאן וקניה ווסט. מזל, באמת מזל שבני הזוג התעשתו, ואחרי שכבר בחרו לתינוקת שם – קיינדנס דונדה – הגיעו למסקנה שאי אפשר להרוס לילדה את החיים, ושינו את שמה ל"נורת' ווסט" – צפון מערב. כאילו שהקלטות של אמא לא ייתנו לה מספיק חומר לפסיכיאטר.

מקאו של האלי ברי ואוליביה מרטינז. קצת כמו שרה אמנו, גילתה ברי שהיא בהריון בגיל 46, אחרי שכבר נואשה מעצמה ומהביציות שלה, והחליטה להסתפק בבתה הבכורה. כדי להראות ליושב במרומים שהיא לא שוכחת לו את הפרגון, פירוש השם שבחרה לבנה הוא "מתנת אל".

ג'סיקה סימפסון והילדים
דור שני לבלונד. ג'סיקה סימפסון והיורשים
אייס קנוט של ג'סיקה סימפסון. אחרי עשורים של הריון (לפחות בתחושה הציבורית) ואינספור הגיגים מרטיטים כמו "אני לא רצה כשאני בהריון, הציצים שלי פשוט גדולים מדי", הגיח לעולם בנה השני של סימפסון. כשיגדל, הוא יגלה שאמא שלו התראיינה יותר מפעם אחת וסיפרה לעולם שהוא סוג של פנצ'ר. אל תחמיצו.  

אוטום של ג'ניפר לאב יואיט. בנובמבר השנה, כוכבת "שולחן לחמישה" הפכה את משפחתה לשלישייה מאושרת עם הבת אוטום, ורגע לפני הלידה הפכה גם את הזוגיות לחוקית בחתונה חשאית.

בר של קייט וינסלט. התוספת הטרייה ביותר למסדר תינוקות הסלבס הוא בר, שדווקא לא קרוי על שם גברת רפאלי, אלא זכה בגרסה האנגלוסקסית לשם דב'לה ונרשם בתעודת הלידה כ-BEAR.

אין תמונה
מזל טוב יורשים, איך קוראים לכם?
ג'וזף של איוונקה טראמפ. הנה אחד שידע בדיוק לאיזו משפחה להיכנס. ג'וזף נולד באוקטובר השנה, אח לארבלה בת השנתיים. סבא דונלד היה גאה במיוחד. באופן מפתיע, איוונקה חזק בטוויטר ובאינסטגרם ומשוויצה ללא הירף ביורש. בצדק.

אין תמונה
מזל טוב יורשים, איך קוראים לכם?
קאי של הסטייליסטית רייצ'ל זו.
 בגיל 41, במשקל נוצה ועם עקבים מטורפים גם בחודש תשיעיהסטייליסטית ההוליוודית השיקה את בנה השני ממש בשבוע האחרון של השנה.  "לכל הקוראים הנאמנים שלנו, רציתי שתהיו הראשונים לראות את התוספת המקסימה לחיינו, ושמו קאי (או בשמו המלא Kaius Jagger Berman). רוג'ר, סקיילר (הבן הבכור) ואני מאוהבים עד מעל השמיים", כתבה בבלוג שלה.

 >> האקסית של קניה נותנת פייט לקים
>> מחקר: יותר ויותר בתולות נכנסות להריון

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים