מסיבה לא ברורה לא תמצאו בג'ימייל, שירות המייל הפופולארי ביותר בעולם, את אחד מהפיצ'רים המתבקשים והשימושיים ביותר שיכול להיות – תזמון מיילים. הפיצ'ר הזה יאפשר לכם להכין מיילים מבעוד מועד ולשגר אותם במועד שתקבעו מראש, במקום לשים לעצמכם תזכורות ואז לכתוב את המיילים, כמו שאנחנו עושים היום.

טכנית, תוכלו לעשות את זאת כבר היום על ידי כל מיני תוספים ומעקפים – אבל עכשיו אנחנו מקבלים רמז עבה שסוף סוף יגיע הפיצ’ר הזה לג'ימייל בצורה רשמית.

ניתוח שעשה בלוג הטכנולוגיה AndroidPolice לקובץ התקנת הגרסה העדכנית של Gmail (גרסה 8.7.15) מעלה כי גוגל יישמה בו קטע קוד שמוביל לכך שברגע שהחברה תרצה – היא תוכל להפעיל את האפשרות לתזמן מיילים בכל מכשירי האנדרואיד וכמובן בגרסת הדפדפן של השירות. בנוסף, לא מן הנמנע שחלק מהמשתמשים יוכלו ליהנות מהפיצ'רים הללו מוקדם יותר מהאחרים. עם זאת, אין שום רמז למועד ההשקה של הפיצ'ר החדש – כך שיכול להיות שהאפשרות תהיה זמינה למשתמשים כבר מחר או רק עוד מספר חודשים. כך או כך, אם אתם רוצים לוודא שיש לכם את הקובץ המעודכן ביותר, תוכלו להוריד אותו כבר עכשיו דרך APKMIRROR.

פתרונות לחסרי סבלנות

כאמור, יש לא מעט פתרונות חיצוניים שיאפשרו לכם לתזמן מיילים, כשהפופולארי ביותר הוא תוסף בשם Boomerang. הוא מוסיף כפתור Send Later שמאפשר לכם לקבוע מתי לשלוח את המייל שאתם כותבים עכשיו – ומציע לכם אפשרויות כמו "בעוד שעה", "מחר" או לבחור מועד מדויק בעתיד לשליחה שלו.

תוסף אחר שמאפשר תזמון מיילים הוא Right Inbox. עם זאת, חשוב לזכור שאלו חברות חיצוניות וקטנות יותר, ואם אתם סומכים רק על גוגל שתחטט לכם במיילים הפרטיים ותכרה משם מידע יקר – כדאי שתתאזרו בקצת סבלנות.

הכתבה פורסמה במקור באתר Geektime

עוד ב-Geektime:
אלה מכשירי האנדרואיד שיקבלו את המשחק Fortnite
דייסון השיקה בישראל את שואב האבק הכי טוב שלה