בדיוק לפני שנה פחות כמה שעות הציגה אפל את אייפון 7, שהתווספה לו עוד מצלמה מצד אחד אבל חסר בו שקע האוזניות - ועדיין יש מי שלא התגברו על אובדן החבר שליווה את כל המכשירים שלנו עוד מעידן הווקמן. רוב האנשים האלה ניצבים בפני בחירה אכזרית: או להישאר עם האייפון הקודם או לסרבל את השימוש באוזניות עם מתאם לשקע ה-Lightning - אבל סקוטי אלן הוא לא בחור שמתייאש בקלות כזו.

אלן, שבתחילת השנה בנה לעצמו אייפון 6s מחלקים שקנה בסין, החליט שהוא רוצה להשתדרג - אבל לא מוכן לוותר על שקע האוזניות. כאדם שלא פוחד לפרק ולהרכיב מכשירים, לשבור חלקים, לקנות חלקי חילוף וכל מיני משימות אחרות שכרוכות בהתעסקות עם קרביהם של מוצרי חשמל - הוא רכש רכיב שקע אוזניות והתחיל לנסות דרכים שונות לשלב אותם בתוך האייפון 7 שלו.

בהתחלה נראה היה שזה לא יצליח: עד שהוא הצליח לפצח את הדרך לחבר את שקע האוזניות למעגלים החשמליים של המכשיר, הוא לא הצליח לחבר את המסך חזרה בלי לשבור אותו. אבל בהרבה נחישות - ולא מעט כסף - הוא הצליח, אחרי 4 חודשים ו-3 אייפונים שבורים, להריב מחדש את האייפון עם שקע אוזניות.

האייפון עם שקע האוזניותלא מוצע כמובן למכירה, אך אלן העלה את הוראות ההרכבה לאייפון 7 עם שקע אוזניות לאתר הקוד הפתוח GitHub, כדי שכל מי שסובל מעודף תקציב וזמן יוכל לעשות זאת בעצמו.