אייפון X אמנם לא נחשב להצלחה מסחררת, בלשון המעטה - אך לפי הדלפה חדשה נראה שגם האייפונים הבאים של אפל יאמצו את העיצוב שלו, כך נחשף בפורבס.

העיתון קיבל מחנות סלולר בריטית פרטים על כיסוי לדגם אייפון עתידי של מותג הנרתיקים הבריטי Olixar - ולפי התמונות והפרטים ניתן להסיק שאפל עומדת להשיק בקרוב מכשיר חדש שנראה כמו הכלאה בין אייפון SE, שהושק לפני שנתיים, ואייפון X שהושק בסוף השנה שעברה.

המכשיר החדש, שכרגע יצרנית הנרתיקים טוענת ששמו פשוט "אייפון SE 2018", דומה בצורתו לקודם, אך לפי המפרט שקיבל כתב פורבס קטן ממנו בכמה מילימטרים. עם זאת, המסך בדור הבא הוא בגודל כ-5 אינצ', לעומת 4 בלבד בקודם, בזכות השוליים הצרים. היצרנית ציינה גם כי לפי הפרטים שבידיה אייפון SE החדש יגיע עם גב זכוכית, כדי לאפשר טעינה אלחוטית, ובלי שקע אוזניות.

היצרנית והמשווקת הרשמית שלה, Mobile Fun, כבר מציעות את הכיסויים בהזמנה מוקדמת תמורת מחיר של כ-8 דולר. מצד אחד, מדובר בחברה שחשפה בשנה שעברה את עיצוב האייפון X לפני הכרזתו, אך יש לזכור כי בעבר התגלו עיצובים שהודלפו על ידי יצרניות מגנים כלא קשורים כלל לדבר האמיתי.

ובינתיים, מכשיר דגל מסקרן אחר שדולף לאיטו הוא זה של גוגל - פיקסל 3, שצפוי להיחשף בסתיו הקרוב. אתר Slashleaks פרסם שתי תמונות שנמצאו על ידי משתמש במעמקי ההגדרות של הבטא לגרסת אנדרואיד P ששחררה גוגל בתחילת החודש.

מהתמונה - או ליתר דיוק תרשים - ניתן להבין שלמכשיר הבא יהיו שולי מסך צרים מאוד ובלי מגרעת. עם זאת, ייתכן בהחלט כי מדובר רק בהמחשב כללית של צורת סמארטפון גנרי, שאינה מעידה על העיצוב של המכשיר הממותג הבא של גוגל.