10 ימים לבחירות בארה"ב - הקרב על פלורידה עולה הילוך: היום (שבת) הגיע נשיא ארצות הברית לקלפי בווסט פאלם ביץ' - והביע ביטחון ביכולתו לנצח. טראמפ היה מחויך, וכשנשאל למי הצביע, ענה: "הצבעתי לאדם בשם טראמפ".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הנשיא הצביע בפלורידה במסגרת הצבעה מוקדמת, לאחר שהעביר את כתובתו לשם. זוהי עבורו הצבעה ראשונה כתושב המקום. מלאניה רעייתו, שהחלימה גם היא מנגיף הקורונה, לא הצטרפה אליו. אתמול הוא ערך שתי עצרות בחירות המוניות במדינה, ונשאר ללון במאר א-לגו. 

"זה כבוד להצביע, כבוד להיות באזור הנפלא שאני מכיר כל כך טוב", אמר. "אנחנו הולכים לקיים היום שלוש עצרות גדולות, לא חושב שהיו קהלים גדולים כאלה עם רוח כזו נפלאה. הולך לנו טוב בפלורידה, אני שומע, וגם בכל המקומות האחרים". במסר לאנשי התקשורת הוסיף: "אתם הולכים להיות עסוקים מאוד היום".  

בציוץ שפרסם רגעים לאחר הצבעתו תקף שוב את יריבו ג'ו ביידן: "הכלכלה שלנו במצב מעולה ועומדת לשבור שיאים חדשים - הטוב ביותר אי פעם (שוב!). ביידן יהרוס הכול עם העלאות המס שלו. אל תתנו לזה לקרות!". 

בלילה שבין יום חמישי לשישי נערך העימות השלישי והאחרון בין הנשיא טראמפ למועמד הדמוקרטי ג'ו ביידן. האירוע שנערך בנאשוויל, טנסי, היה רגוע וענייני יותר מקודמו - אך כלל גם מספר עקיצות שהוחלפו בין המועמדים. ביידן קרא לטראמפ "אחד הנשיאים הגזעניים ביותר", וגינה את יחסיו עם מנהיג צפון קוריאה קים ג'ונג און. טראמפ מצידו טען: "מאז אברהם לינקולן - איש לא עבד למען הקהילה השחורה כמוני".