ההתפטרות והסיבה מאחוריה: בסביבתו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, עדיין המומים מהודעתה הלילה (שני) של היועצת הבכירה קליאן קונווי, אחת ממקורבותיו של הנשיא. בהודעה שפרסמה הבכירה היא כתבה: "פחות דרמה יותר אמא". כעת מתבררות מה עומד מאחורי עזיבתה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במכתב שפרסמה קונווי בת ה-53 לפיו היא תעזוב בסוף החודש את הבית הלבן, היא החליטה שהגיע הזמן בחייה להתרכז בחיי המשפחה שלה ובילדיה. במקביל בעלה, ג'ורג, גם הוא פוליטקאי רפובליקני - אך ממתנגדי טראמפ, הודיע גם הוא כי הוא מתכוון להתרחק גם מהחיים הפוליטיים.

גם היא מסודרת. קליאן קונאווי (צילום: רויטרס)
צילום: רויטרס

בדבריה הבהירה קונווי, האישה הראשונה שניהלה קמפיין בחירות נשיאותי שניצח בבחירות בארה"ב, כי ההחלטה לעזוב היא מתוך "רצונה האישי" ולא בגלל לחצים חיצוניים כאלו או אחרים. "במהלך ארבעה שנים האחרונות בורכתי בהצלחה חסרת תקדים. בעלי ואני לא מסכימים על הרבה דברים, אך אנחנו מאוחדים בדבר אחד שהוא החשוב ביותר: הילדים שלנו".

הציוץ החמוץ של הבת: "הרסו לי את החיים"

הודעתה של קונווי, הגיעה שעות אחדות לאחר שבתה, פרסמה ציוץ לא מחמיא בלשון המעטה בו האשימה את הוריה, אך בייחוד את אמה בכך שלמעשה הרסה את חייה וחיי אחיה.

"תפקידה של אמי הרס לי את החיים. זה שבר לי את הלב שהיא המשיכה ללכת בדרךל שהיא בחרה, זאת אחרי שנים שהיא רואה את ילידה סובלים. אנוכית. זה הכל סובב סביב כסף ותהילה, גבירותי ורבותי", נכתב בציוץ.