נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ויריבו הדמוקרטי ג'ו ביידן התייצבו הלילה (בין חמישי לשישי) לעימות האחרון מתוך השלושה ביישורת האחרונה של המרוץ לנשיאות. בשונה מהעימות הקודם ש"זכה" לכינוי העימות המכוער ביותר, הפעם השניים דיברו על נושאים מהותיים ולא התרכזו רק במתקפות אישיות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע שנערך בנאשוויל טנסי, היה רגוע וענייני יותר מקודמו - אך כלל גם חילופי עקיצות בין המועמדים. העימות החל בשעה 4:00 לפנות בוקר (שעון ישראל) ונמשך כשעה וחצי. הוא התקיים בפורמט שונה במסגרתו ולכל מועמד ניתנו 2 דקות להשיב על שאלות המנחה - במהלכן הושתק המיקרופון של המועמד המתחרה. ההחלטה להשתיק את המיקרופון באה בעקבות העימות האחרון שנערך בסוף ספטמבר, במהלכו קטעו ביידן וטראמפ זה את זה ללא הרף. לאחר תשובת כל מועמד התנהל דיון פתוח במהלכו יכלו השניים לאתגר זה את זה, כמיטב המסורת האמריקנית. 

_OBJ

היה זה העימות השני והאחרון בין טראמפ לביידן לפני הבחירות לנשיאות שיתקיימו בעוד כשבוע וחצי. העימות הקודם בוטל בעקבות סירובו של טראמפ לעלות לעימות מקוון לאחר שנדבק בקורונה. את העימות הנחתה קריסטן וולקר בת ה-44 מרשת NBC, בחירה עליה מתח טראמפ ביקורת כאשר טען כי היא "דמוקרטית רדיקלית". הנשיא מחה השבוע גם על השינוי בפורמט העימות, ואמר: "אשתתף בעימות, אבל זה לא הוגן שהוועדה שינתה את הנושאים וששוב נבחר מנחה שהוא מוטה לחלוטין".