מכתב ההבהרה (צילום: רויטרס)
מכתב ההבהרה | צילום: רויטרס

נמצאה האחראית לגניבת הנאום? מרדית' מקאייבר, אחת מהכותבות בקמפיין הנשיאותי של דונלד טראמפ, פירסמה היום (רביעי) מכתב ובו היא לוקחת אחריות למבוכת הנאום של אשתו, מלניה. לדבריה, האירוע הוא תוצאה של טעות שהיא עצמה ביצעה - ולא של הגברת טראמפ.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשעבדתי עם מלניה טראמפ על נאומה האחרון, שוחחנו על אנשים שנותנים לה השראה ושאת המסרים שלהם היא רוצה לחלוק עם העם האמריקני", הסבירה, "אחד מהם היא מישל אובמה, והיא הקריאה לי כמה פסקאות מנאומה כדוגמאות. רשמתי אותן והשתמשתי בחלק מהניסוחים בנאום הסופי. לא בדקתי את נאומה של גברת אובמה - זו הייתה הטעות שלי, ואני מרגישה נורא שגרמתי למלניה ולכל משפחת טראמפ כזה כאוס", המשיכה במכתבה.

"אתמול הגשתי מכתב התפטרות למר טראמפ ומשפחתו - אך הם דחו אותו", הפתיעה מקאייבר, "מר טראמפ אמר לי שאנשים עושים טעויות בתום לב, ושאנו גדלים ולומדים מהן". לדבריה, את מכתב ההבהרה ביקשה לפרסם היות והרגישה כי האירוע כולו "גורע תשומת לב מהקמפיין הנשיאותי ההיסטורי של מר טראמפ והמסר היפיפה של מלניה".

"אני מתנצלת על הבלבול וההיסטריה שהטעות שלי גרמה", סיכמה את דבריה, "היום, יותר מתמיד, יש לי את הכבוד לעבוד עבור משפחה כה נפלאה. אישית, אני מעריצה את הדרך בה מר טראמפ התנהל בפרשה ואסירת תודה על הבנתו".