מלחמת רוסיה-אוקראינה מגיעה ליומה ה-27, ואנחנו במערכת mako סלבס ממשיכים לדווח לכם על החלקים הצהובים בחייהם של מנהיגי העולם. לפני כשבועיים סיפרנו לכם שאלינה קבייבה, המאהבת של פוטין, ברחה מרוסיה לשוויץ יחד עם ארבעת ילדיהם, וכעת נודע כי במעגל הקרוב שלה מנסים לדחוף אותה לחזור לרוסיה – כדי לשכנע את פוטין לסיים את המלחמה.

אתר ה-Page Six מדווח כי במעגל הקרוב של קבייבה מנסים לגרום לה להגיע למוסקבה, בתקווה שתצליח לדבר לליבו של פוטין ולהביא לסיומה של הלחימה. "החברות הקרובות של קבייבה מתחננות בפניה שתטוס לפוטין ותלחץ עליו לסגת", סיפר מקור המעורה בפרטים לאתר החדשות. "נראה שהוא לא רוצה להקשיב לעצתו של אף אחד, וכולם מקווים שלה הוא יקשיב".

גם אם החברות יצליחו לשכנע את קבייבה לחזור למדינה, לא בטוח שהיא תצליח להגיע לשליט הרוסי. "פוטין מוקף בטבעות על טבעות של אבטחה", גילה המקור. "אלינה אומרת שהיא בכלל לא יודעת אם היא תצליח להגיע אליו, וגם אם היא תצליח – היא לא יודעת אם היא תוכל לצאת מהמדינה שוב עם ארבעת ילדיהם".

כזכור, על פי דיווחים שונים קבייבה נמצאת בדירת מסתור מאובטחת בשוויץ, בקרבת הגבול הצרפתי. אין לדעת אם המאהבת של השליט, שנוסעת בעולם במטוסים פרטיים תחת מספר זהויות ודרכונים, אכן נמצאת בגבולות המדינה, אבל נכון לכתיבת שורות אלה, למעלה מ-55 אלף איש כבר חתמו על עצומה שדורשת משוויץ לגרשה מהמדינה. "בזמנים כאלה, מלאים בחוסר ודאות, אתם חייבים להיות חמורים במעשיכם וביחס למרוויחים מהמשטר של פוטין", נכתב בעצומה. "הגיע הזמן להפגיש מחדש את אווה בראון עם הפיהרר שלה".