רצח את המאהבת לפני 26 שנה, היום הורשע. אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
אתם הייתם מכניסים מישהו למיטה? | צילום: רויטרס

כבר לא צריך סדין חשמלי: ברשת מלונות "הולידיי אין" בלונדון מצאו דרך מקורית לחמם את מיטותיהם של אורחי המלון: לא עוד גופי חימום חשמליים, כי אם "מחממים אנושיים", שייכנסו למיטות האורחים וישהו בהן עד אשר יתחממו הסדינים.

במלונות "קינגסטון" שבבירה הבריטית, ימתינו לאורחים במהלך השבוע הקרוב כמה עובדים לבושים בפיג'מות מיוחדות, שבהינתן האות ובהסכמת האורח כמובן, ישמחו לזנק למיטתו ולשהות בה עד שהמיטה תתחמם. "ההרגשה היא כמו שהכנסת כרית חימום ענקית למיטה שלך", אמרו אמש בבית המלון.

אולי מזג האוויר יעשה את העבודה

אם אתם דווקא נרתעים מהרעיון, ודאי תתפלאו לשמוע כי סיבות מדעיות עומדות מאחורי החלטת הנהלת הרשת. "מיטה חמימה בטמפרטורה שבין 20 ל-24 מעלות היא דרך מצוינת להתחיל את תהליך ההירדמות", אומרים במרכז השינה באדינבורו שבסקוטלנד. "מיטה קרה מדי עלולה לגרום לעיכוב בהירדמות, מאחר וגם כך קיימות ראיות מדעיות לכך ששנת הלילה מתחילה בצניחה של טמפרטורת הגוף".

ברשת "הולידיי אין" מקווים כי השירות החדש לא ירתיע את האורחים, מאחר ולא כל אחד אוהב שנכנסים לו למיטה. אולי מזג האוויר החורפי ויוצא הדופן הפוקד את הבירה הבריטית בימים האחרונים, דווקא יעודד את השימוש בשירות הזה.