הנרצחת: רקדנית ומעודדת (צילום: דיילי ניוז)
רקדנית מוערכת וצ'ירלידר. דבי פלורז-נארבז | צילום: דיילי ניוז

רצח בהשראת "דקסטר" מסעיר את לאס וגאס: גופתה המבותרת של דברה (דבי) פלורז-נארבז, רקדנית מקצועית בת 31, נמצאה ביום שישי בתוך שתי חביות בבית בעיר. החשוד העיקרי ברצח - החבר לשעבר.

השותפה לדירה של דבי דיווחה על היעדרותה לפני כמעט חודש, ב-12 בדצמבר, לאחר שדבורה לא הגיעה להופעה "פנטזיה" בה היא משתתפת מדי לילה בקזינו במלון יוקרתי בעיר וגאס. על פי המשטרה, היא נראתה לאחרונה יומיים קודם לכן עם בן זוגה לשעבר, ג'ייסון "בלו" גריפית'.

פיתה אותה לבוא לראות פרק של "דקסטר"

הנרצחת ובן זוגה החשוד ברצח (צילום: דיילי ניוז)
הנרצחת ובן זוגה החשוד ברצח | צילום: דיילי ניוז

על פי חקירת המשטרה, בן הזוג פיתה את דבי לבוא אליו לראות פרק בסדרה "דקסטר" - העוסקת ברוצח סדרתי החותך את קורבנותיו לחלקים. לאחר שהיא הגיעה לביתו של גריפית', התפתח ביניהם ריב, והוא חנק אותה למוות.

לטענת החוקרים, גריפית' נעזר בשותף שלו כדי לבתר את גופתה של חברתו לשעבר, קבר אותה בתוך שתי חביות פלסטיק וכיסה אותה בבטון - שיטת פעולה המזכירה מאד את זו של "דקסטר", הרוצח הטלוויזיוני.

החבר לשעבר הודה בחקירתו כי דבי ביקרה אותו באותו היום. הוא סיפר כי הם דיברו בקצרה בכניסה לביתו, אך טען כי לאחר מכן היא עזבה את המקום. ואולם חוקרי המשטרה גילו כי גריפית' שכר רכב מסחרי וקנה כמה שקים של מלט מיד לאחר הפגישה ביניהם. באמצעות GPS הצליחה המשטרה לעקוב אחר מסלול רכבו.

התלוננה במשטרה בעבר נגד בן זוגה

אין תמונה
הסדרה "דקסטר". רצח בהשראתה?

על פי הדיווחים, המשטרה המקומית קיבלה טיפ על מיקום גופתה של הרקדנית, אך סירבה לחשוף פרטים נוספים. גריפית', בן ה-32 נעצר מיד לאחר מציאת גופה. הוא נעצר ללא אפשרות לערבות, אך עדיין לא הוגש נגדו כתב אישום.

בעבר כבר התקבל דיווח במשטרה על אלימות בין בני הזוג. ב-22 באוקטובר, שנה לאחר שהלו לצאת, דבי התלוננה כי גריפית' הכה אותה בזמן שהייתה בהריון עם ילדם. גריפית' מצידו הודה כי הם רבו, אך הכחיש כל מעשה אלימות.

דברה נולדה בפורטו ריקו, חיה עם משפחתה בבולטימור, מרילנד. לפני שנתיים עברה לעיר החטאים בכדי להגשים את חלומה להיות רקדנית. ב-2007-2008 היא עבדה כמעודדת בקבוצת הפוטבול "וושינגטון רדקינס", כך על פי דף ה- MySpace שלה, ובתוכנית הטלוויזיה "אז אתה חושב שאתה יכול לרקוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק