הרוצח הקנדי מגנוטה (צילום: AP)
מצוד עולמי אחר כוכב הפורנו, ארכיון | צילום: AP

האינטרפול פתח במצוד עולמי אחר כוכב הפורנו הקנדי, לוקה רוקו מגנוטה, החשוד כי ביתר את איברי גופו של אחד מחבריו הקרובים ושלח אותם באמצעות הדואר ליעדים שונים ברחבי המדינה. כלי תקשורת בקנדה מפרסמים כעת כי סרטון בו נראה מגנוטה מבתר ואוכל את חברו מסתובב מזה ימים ברשת האינטרנט.

מפקד משטרת מונטריאול איאן לפרנייר אמר בריאיון לרשת CBC כי בידי חוקריו ראיות כי הכוכב המבתר ברח לתחומי ארה"ב. "אין מדינה בעולם שלא מדברת על המקרה הזה, יש עליו הרבה לחץ עכשיו", הוסיף השוטר הבכיר שנראה מרוצה מתשומת הלב שמקבלת החריגה.

בסרטון המזעזע שמסתובב ברשת האינטרנט נראה כוכב הפורנו הקנדי כשהוא דוקר פעם אחר פעם גבר אחר באמצעות דוקרן קרח. למרבה האירוניה ברקע נשמע שיר מתוך פסקול הסרט "אמריקן פסיכו".

"בסרט נראה מקרה הרצח", אישר מקור בכיר במשטרת קנדה לעיתון הדיילי גלוב. על פי הדיווח בסרטון המחריד נראה מגנוטה כשהוא אף אוכל חלקים מגופו של הקורבן. למרות המאמצים הכבירים שמשקיעה המשטרה טרם הצליחו מומחי הסייבר להוריד את הסרטון בן 10.5 הדקות מרשת האינטרנט.

משלוח של איברים למטה המפלגה השמרנית

מצוד עולמי אחר כוכב הפורנו, ארכיון (צילום: רויטרס)
"הסרט דלף לרשת", מגנוטה | צילום: רויטרס

המשטרה הקנדית גילתה את הרצח לאחר שבמוקד התקבלה שיחה בהולה ומבולבלת ממטה המפלגה השמרנית בבירה אוטווה, בה נאמר: "קיבלנו בדואר חבילה עם כף רגל שמאלית". במטה המפלגה הליברלית התקבלה חבילה דומה ובתוכה זרוע.

במקביל, נמצאו במונטריאול חלקי גופה נוספים בתוך מזוודה. צוותי הזיהוי הפלילי של המשטרה שבדקו את הממצאים גילו כי החלקים שנשלחו בדואר ואלו שנמצאו במזוודה - שייכים לאותה הגופה, של גבר צעיר לבן.

"אנשי המפלגה השמרנית נסערים בגלל האירוע. זה כל כך מוזר ונורא, לעולם לא נשכח את האירוע הזה", אמר פרד דלורי, דובר המפלגה. את יתר חלקי הגופה מצא אמש עובד של העירייה בתוך מזוודה. "ראיתי את המזוודה בסמטה כבר כמה ימים, ליד הזבל", סיפר העובד והוסיף: "הרגשתי שנודף ממנה ריח מאוד חזק. קראתי לשכן ויחד החלטנו לפתוח אותה. מצאנו גוף, בלי ידיים ורגליים או ראש".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק