טייגר וודס (צילום: חדשות 2)
וודס בזמנים מאושרים יותר. ארכיון | צילום: חדשות 2

שחקן הגולף טייגר וודס נהג להוציא סכומי עתק על בילוי עם זונות צמרת - כך מספרת מישל בראון "מדאם" הוליוודית בראיון לאתר האינטרנט E NEWS בארצות הברית כפי שמדווח הבוקר עיתון ה"סאן".

"לפעמים סיפקתי לטייגר 15 בנות לאורגייה אחת", חשפה בראון. "הוא שילם 25 אלף ליש"ט לסופשבוע של חגיגות עם 15 בנות בבת אחת". בראיון, סיפרה בראון כי וודס היה פונה אליה בבקשה ל"סדר לו בחורות", בזמן שהוא השאיר את אשתו אלין בבית.

לדבריה, הנערה החביבה עליו היתה דוגמנית פלייבוי בשם לורדנה ג'ולי. לטענתה "וודס היה מוכן לשלם 10,000 ליש"ט לפעם כדי לפגוש אותה במנהטן". ג'ולי עצמה אומרת כי רק קיבלה מוודס טבעת, זוג עגילי יהלומים ושעון. "הוא אדם ממש נחמד בעל נימוסים", סיפרה.

"היו לו תיאבון גדול לבנות"

לורדנה ג'ולי, מאהבת של טייגר וודס (צילום: הסאן)
לורדנה ג'ולי. "נערת הפלייבוי האהובה עליו" | צילום: הסאן

בראון חושפת שתי נשים נוספות, שלכאורה בילו עם וודס. "כוכבת הפורנו המדהימה הולי סמפסון, וג'יימי ג'נגרס, דוגמנית הלבשה תחתונה, שתיהן רשומות אצלי".  ג 'יימי הכחישה בתוקף את הטענה.  "זה 100 אחוז של שקר", אמרה בכעס. "מעולם לא היה לי שום קשר עם זנות, לעולם לא". גם עורך דינה של הולי מכחיש: "לא ידוע לי שהיא עובדת עם בראון", אמר.

בראון מוסיפה תיאורים מפורטים: "הוא היה מקיים יחסי מין כם כמה בנות יחד", סיפרה. "כדי לעמוד בקצב הוא היה שותה אלכוהול."

בראון טוענת שוודס היה יוצר איתה קשר מערים שונות כדי שתארגן לו את הבנות. "היה לו תיאבון די גדול עבור הבנות. הוא תמיד רצה יותר מבחורה אחת, ורצה סוף שבוע שלם של חגיגות עם עשר עד 15 בחורות". לדבריה, מרבית הבחורות איתן בילה וודס היו צעירות שלומדות בקולג'. "בסוף שבוע ממוצע בלאס וגאס הוא היה מוציא כ-30 או 40 אלף דולר".

ראוי להדגיש כי בחודש שעבר נידונה בראון לשלוש שנות מאסר על תנאי "על הלבנת הון ושינוע זונה ברחבי המדינה".  

 וודס הודיע: פורש זמנית מגולף לשקם את משפחתי

במקביל, הודה הלילה וודס כי הוא "אוהב לבגוד" והצהיר כי בכוונתו לקחת פסק זמן בלתי מוגבל מהגולף כדי לשקם את יחסיו עם אשתו.

"אני רוצה לבקש מכולם: האוהדים, שותפים עסקיים ומתחרים, להבין אותי. מה שהכי חשוב לי כעת זה שהמשפחה שלי תקבל את הזמן, הפרטיות והביטחון שהיא זקוקה כדי להחלים", כתב וודס באתר האינטרנט שלו.

"אחרי חיבוטי נפש רבים, החלטתי לפרוש ללא מגבלת זמן מגולף מקצועני. אני צריך להתמקד ולהקדיש תשומת לב בלהיות בעל ואבא טוב יותר, ואדם טוב יותר. אני מבקש שתכבדו את פרטיותי ואסיר תודה לכל אלה שהביעו דאגה בתקופה הקשה שעברתי".