המצלמות המוצבות בקדמת ניידות המשטרה של מדינת ניו מקסיקו בארה"ב מראות איך מעקב שגרתי של שוטר אחר נהג רכב שביצע עבירה, וניסיון לעצור אותו בצד מסתבך והופך לאירוע ירי מסוכן לעבר אם וילדיה. האם, שנהגה ברכב מיני-וון, ובנה בן ה-14 סירבו להיבדק ואף הכו את השוטרים - ומואשמים כעת בתקיפת שוטרים ובהתנגדות למעצר. נגד השוטר שפתח בירי נפתחה חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע החל כשהנהגת, אוריאנה פארל, נסעה במהירות של 71 מייל לשעה באחד מכבישי המדינה, שבו מותר לנסוע במהירות של 55 מייל לשעה. שוטר שהבחין בה הורה לה לעצור בצד וכשביקש ממנה לצאת מהרכב היא החלה להתווכח עמו.

בסרטון נשמע השוטר מבקש מהנהגת לתקן את האופן שבו חנתה את הרכב, ואז הולך לעבר הניידת. אבל פרל, עושה בדיוק את ההיפך - היא נכנסת לרכב ומתרחקת מהמקום. כעבור זמן קצר, הניידת חוזרת ועוצרת אותה בשנית. הפעם השוטר כבר עצבני מאוד וצועק עליה: "צאי מהרכב עכשיו". הילדים שברכב צורחים, אמם צועקת על השוטר שמנסה להוציא אותה בכוח מהמכונית.

 הנהגת מנסה להימלט, השוטר פותח באש

"עזוב את אמא שלי", נשמע בנה בן ה-14 בסרטון, ואז הוא יוצא מהרכב ולא נרתע גם כשהוא רואה את הטייזר בידו של השוטר. "את כבר עשית עבירה חמורה עכשיו, את ברחת ממני" אומר השוטר לנהגת.

"אני עצרתי בצד , לא ברחתי לשום מקום. אני עם הילדים שלי כאן , לא עשיתי שום דבר רע", היא עונה לו בצעקות ואז יוצאת מהרכב ומתקרבת לעברו. "תסתובבי עם הפנים לכיוון הרכב", מורה לה השוטר והשניים מתחילים להיאבק.

בשלב זה הנער כבר לא מהסס, רץ לכיוון השוטר ונאבק בו עד שמגיעה תגבורת. אמו שחזרה למכונית מנסה שוב לברוח, ואז שוטר נוסף פותח באש לעבר הרכב המלא בילדים, שהקטן שבהם בן שש. פארל ממשיכה בנסיעה ונמלטת עם הרכב - כשהמשטרה בעקבותיה. במהלך המרדף היא חוצה צמתים במהירות מסוכנת עד שהיא מחליטה לעצור.

השוטרים ממהרים לעצור אותה ואת בנה בן ה-14 וכעת היא מתמודדת עם מספר אישומים הכוללים תקיפת שוטר, הזנחה של הילדים והתנגדות למעצר. הבן מואשם בתקיפת שוטר.