נס על פסי הרכבת: גבר שיכור שניסה לשים קץ לחייו על פסי הרכבת, ניצל ברגע האחרון בזכות תושייתו של סגן השריף בביקספילד, קליפוניה. הצלתו של הגבר תועדה במצלמות האבטחה של מסוק משטרתי שחג במקרה מעל האזור.

לפני יומיים הלך גרגורי מקיי בן ה-46 לאורך מסילת הברזל בבייקרספילד כשבכוונתו, כך על פי ההערכות - להתאבד. מקעע ניצל הודות לגבורתו של סגן השריף פול דיוקאנן שהצליח למשוך אותו מהפסים שניות ספורות לפני שרכבת עברה במקום - ובכך הציל את חייו.

התקרית נקלטה בעדשת המצלמה של מסוק השריף שמקרה חג באיזור. לדברי סגן השריף, לאחר האירוע הועבר מקיי לכלא המחוזי למעצר מונע, כדי למנוע ממנו לפגוע בעצמו.

 כפר ויתקין: קפצה מתחת לרכבת - וניצלה בנס

לפני כשבעה חודשים, אישה שככל הנראה ביקשה לשים קץ לחייה – נשכבה על פסי הרכבת, והרכבת עברה, אבל למרבה המזל, היא יצאה מזה ללא פגע. התיעוד פורסם בלעדית בחדשות 2.

בת 56 מנתניה ניסתה להתאבד כשנשכבה על פסי הרכבת סמוך לכפר ויתקין. במשך שניות ארוכות היא שוכבת על הפסים, ואז - הגיעה הרכבת וחלפה ממש מעליה. הרכבת הספיקה לבלום בהמשך המסילה, אבל האישה באופן מדהים פשוט קמה על רגליה, וצולעת אל מעבר לפסים.

ככל הנראה מדובר בניסיון התאבדות עקב פיטורים מעבודתה בחברת תיירות באזור המרכז. לאחר המקרה עזבה האישה את המקום ברגל, אך היא אותרה על ידי המשטרה בכביש 4 ופונתה לטיפול רפואי בבית החולים לניאדו בנתניה. לאחר מכן הועברה, בליווי משטרתי, לבית חולים פסיכיאטרי.

לא יאמן: תינוק בעגלה נופל על המסילה - וניצל

תיעוד מיוחד: כמעט אסון על פסי הרכבת

תיעוד: ניצל בנס מהתנגשות בין רכבת למשאית

קפצה מתחת לרכבת - וניצלה בנס