במונקו חגגו אתמול בהוד והדר את חתונתם של הנסיך אלברט (53) ושרלין ויטסטוק (32), וכעת ממשיכות החגיגות עם הנישואין בטקס דתי שהועבר במלואו בשידור חי כאן באתר. 

יום לאחר שחתונה אזרחית הפכה את השחיינית האולימפית לשעבר וויטסטוק לנסיכת מונקו, הדרום האמריקנית והנסיך אלברט השני אומרים כעת את שבועותיהם בטקס דתי. וויטסטוק, כך נראה, דמעה קלות מתחת להינומה כאשר צעדה בכנסייה בארמון פרינסלי. הכלה לובשת היום שמלה של המעצב היוקרתי ג'ורג'יו ארמני, עם שובל ארוך במיוחד. השמלה נעשתה מ-130 מטרים של משי ושובצו בה 40 אלף קריסטלים.

בין האורחים המפורסמים בחתונה: מעצב "שאנל" קארל לאגרפלד, השחקן רוג'ר מור, ברנדט אשתו של ז'אק שיראק, ראשי מדינות, דוגמניות על וגם אתלטים רבים מעברה של הכלה. עבור אזרחי הנסיכות הקטנה מדובר בחגיגה של ממש, שכן מדובר בחתונה הראשונה מאז שנת 1953, אז רנייה השלישי, אביו של אלבר, נשא לאישה את השחקנית זוכת האוסקר גרייס קלי.

הטקס אתמול התקיים בארמון המלוכה במונקו, אליו הגיעו לא פחות מ-3,500 מוזמנים, במדינה שכמות האזרחים בה היא כ-8,000 אנשים בלבד. טקס החתונה הוא רק אות הפתיחה לפסטיבל בן שלושה ימים שייערך בנסיבות בקרוב ויכלול חגיגות רבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק