צעירה בת 21 מבישופ אוקלנד שבמזרח אנגליה, חשבה שהיא משתתפת ב"משחק אומץ" תמים. היא לא ציפתה שתיעצר לאחר שנכנסה לחנות מזון גדולה בעיר כשהיא רכובה על סוס. כחלק מהמשחק, על הצעירה היה לקנות פחית משקה מסוג "פפסי" ולצאת מהחנות כשהמוצר בידיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון ששודר בכלי תקשורת בממלכה, ומתעד את התקרית המשונה, נראית אינקי ראלף הצעירה נכנסת עם סוסהּ הגדול בשערי חנות של רשת "טסקו" הבריטית. עם כניסתה לחנות, היא פנתה לכיוון מקרר המשקאות הקלים ושלפה ממנו את פחית המשקה המוגז. מיד לאחר מכן, איש האבטחה של החנות שהבחין במראה המוזר והזעיק את מנהל החנות.

"מעולם לא עשו דבר כזה לפניי", סיפרה ראלף לאחר שחרורה ממעצר. "זה היה מעשה כיפי ולא מזיק. כולם חושבים שזה היה מאוד מצחיק". הצעירה הבריטית הוסיפה כי "לא חשבתי שהידיעה על מה שקרה תגיע כל כך רחוק ושכל כך הרבה אנשים יצפו בסרטון. אני מקבלת הודעת אפילו מאוסטרליה ואנשים כבר מכנים אותי כ'אגדה'".

"ייבדק האם לא בוצעה התעללות בסוס"

המשטרה המקומית לעומת זאת אינה סבורה שמעשה ההלצה של ראלף היה מצחיק במיוחד, ובימים אלה תנקוט בהליכים נגד המעורבים בצילום הסרטון. מפקד המשטרה, סו רובינסון, סיפר: "ביום שני אחר הצהריים קיבלנו קריאה מחנות 'טסקו' על מספר נשים צעירות שמתקבצות במקום ואחת מהן רוכבת על סוס". רובינסון ציין כי "לאחר שביצעו את המעשה הן אפילו איימו על צוות החנות, לפני שעזבו את המקום מספר דקות אחר כך".

"בשלב זה אנחנו מנסים לברר על אילו חוקים הצעירים הללו עברו", הוסיף מפקד המשטרה. "בנוסף, בכוונתנו לבדוק את רווחת הסוס ואם הוא לא עבר התעללות. כמובן שהמעשה הזה היה מטופש וחסר היגיון. באותה עת היו מספר קונים בחנות ורק במזל אף אחד לא נפגע".

בשיגעון האינטרנט החדש, שיצא לדרך בימים האחרונים ברשתות החברתיות, אנשים נדרשים לבצע "משחקי אומץ" שונים ומשונים, כשבסופם עליהם ללגום מפחית משקה.