זה אומנם לא פרס נובל, אבל עדיין לא מדובר בתואר שאפשר לזלזל בו: הכירו את ג'ני צ'אפמן - האישה שהוכתרה לנוחרת הכי רועשת בבריטניה.

בבדיקות שנערכו לצ'אפמן, עובדת בנק לשעבר בת 60 וסבתא לארבעה נכדים, נמצא כי הרעש שהיא מפיקה מגיע לעוצמה של 111.6 דציבלים. לשם השוואה: מטוס סילון שטס נמוך מייצר רעש נמוך יותר בכשמונה דציבלים. כמובן שגם רכבות, טרקטורים ומכונות כביסה מחווירים ביחס לנתונים "המרשימים" שהציגה צ'אפמן.

"הייתי בהלם כששמעתי כמה חזק אני נוחרת", הודתה צ'אפמן. "ידעתי שזה רועש - אבל לא ידעתי שזה כל כך רועש". 

בעבר ניסתה הסבתא המרעישה שיטות רבות על מנת לטפל בבעיה: היא ביקרה אינספור פעמים אצל רופאים, רכשה מדבקות לאף, כדורים ואפילו שקלה לעבור ניתוח פולשני - אך שום דבר לא הועיל.

הבעל: באושר וברעש

המומחים, שנדהמו מאישה הקולנית, טוענים כי ייתכן ושמירה על אורח חיים בריא, הקפדה על דיאטה מאוזנת והתעמלות על בסיס קבוע יעשו את העבודה. אבל בינתיים, מי שסובל במיוחד מהסיטואציה המתמשכת הוא קולין, האיש שישן לצדה של ג'ני כבר שנים רבות.

"אם הייתי נוהג להמר, הייתי שם ערימה גדולה של שטרות על כך שהיא תוצב בראש הרשימה הזו", הוא מתלוצץ. לדברי קולין, הוא עדיין מתקשה להתרגל לרעשים שמלווים את חייו ב-20 השנים האחרונות. "באמצע הלילה, כשהנחירות מתחזקות, אני סוגר את דלת חדר השינה, עובר לחדר אחר וקובר את הראש בתוך הכרית", הוא מספר.

אבל למרות הכל, מצליח הבעל הסבלני למצוא קצת נחמה בכל המהומה. "לפחות היא לא הולכת מתוך שינה", הוא אומר באנחת רווחה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק