הכנסיה דורשת להתפלל לסקס (צילום: DAILY MAIL)
התפילה המקדימה | צילום: DAILY MAIL

חשבתם פעם להתפלל לפני קיום יחסי מין? הכנסיה קתולית קטנה בבריטניה מבקשת מזוגות השייכים לוג מאמיני הכנסיה להתפלל יחדיו לפני שהם נכנסים למיטה לתנות אהבים.

ספר שמתפרסם בשם הכנסייה ומדריך את הזוגות שעומדים להינשא (ליחסים מחוץ לנישואין - התפילה לא ממש רלוונטית) דורש תפילה זוגית מיוחדת מהזוגות האוהבים, אם תרצו - תפילה מקדימה ליחסי מין.התפילה המקדימה נועדה "לטהר את כוונותיהם" כך שהמעשה לא יהיה מעשה של הדוניזם או אנוכיות.

התפילה מבקשת מהאל להציב אהבה בלבבות שרוצים להעניק, לעורר עדינות ורגישות, להדגיש את האמת והכנות, לסלוח ולקבל סליחה - ליצור מעשה אהבה שיוביל לחיבור פיזי מאוחד ומאחד. התפילה מסתיימת במילים : "פתחו את הלב - עבורכם, עבור בת, או בן הזוג ולטוב שבדחף. כסה את עניותינו בעושר רחמיך, מלא אותנו בכבוד וקח לך את שאיפתנו המשותפת, לתהילתך, לעולם ועד".

 

הספר בנושא יחסי המין פורסם על ידי הסניף של הכנסייה הקתולית בלונדון. הבישופ שמנהיג את הכנסייה בבריטניה אומר: "אני מניח שזה אידיאליסטי, אבל זה מדגיש את העובדה שהאל נמצא בליבנו, בלב מערכות היחסים שלנו, בין בעל לאישה". הוא אומר שהוא לא זוכר משהו דומה לתפילות האלו בעברה של הכנסיה".

הספר תומך במוסד הנישואים. הוא מבקר את "אלו שבזמננו, חושבים שזה קשה מידי, או אפילו בלתי אפשרי להיות נאמן לאדם אחד כל חיינו". המחברים מוסיפים אזהרה לאלה "שדוחים את הטוהר של הנישואים".