מקדונלד וחלק מהשבט (צילום: דיילי מייל)
מקדונלד וחלק מהשבט | צילום: דיילי מייל

יש אנשים שעדיין תוהים בגיל 25 מה הם רוצים לעשות בחייהם, ויש אחד שכבר אחראי - לפחות בתיאוריה - לחייהם של עשרה ילדים: זהו סיפורו של קית' מקדונלד מבריטניה שמצפה ללידת ילדו העשירי. באופן מפתיע לגילו הצעיר, שותפות לשיא עשר נשים שונות שהרו לו במהלך השנים.

שתי חברות לשעבר של מקדונלד, שהחל את פעילותו המינית כשהיה בסך הכל בן 10, טוענות שהוא אב לארבעה צאצאים נוספים. אך לשושלת הגדולה שהקים יש מחיר כבד עבור רשויות הרוווחה בבריטניה שמעריכות כי עלויות גידול הילדים עד גיל 16 בכ-3.12 מיליון דולר.

לכאורה לא הייתה בכך בעיה אלמלא העובדה שהעלויות יוטלו על משלם המסים הבריטי, כיוון שאורח החיים של מקדונלד אינו מאפשר לו להתקיים בכבוד ובוודאי לא לפרנס את ילדיו הרבים. על פי עיתון הדיילי מייל הבריטי, הוא חי על תקציב שבועיש של 44 ליש"ט, מהן הוא רוכש פחיות בירה ומפריש 5 ליש"ט לילדיו.

אם שאלתם את עצמכם מה סוד ההצלחה של הבריטי הצעיר והמבושם, מדובר כנראה במשהו שלא ניתן לתאר במילים. אחת מהנשים שהרו למקדולנד אומרת היום כי "גברים כמוהו צריכים לעבור עיקור". על אישה אחרת שטוענת כי מקדונלד היה אמור להתחתן איתה - אמר האב כי אינו מכיר אותה והיא מעולם לא הייתה חברה שלו.