אלרגית לזרע בעלה
גילו את האלרגיה לזרע - לאחר החתונה | צילום: טלגרף

זוג צעיר מאמברידג' שבפנסילבניה, ארה"ב, גילה רק לאחר החתונה כי לא יוכל להביא ילדים לעולם, ולא בגלל שהאישה עקרה. תופתעו בוודאי לשמוע כי הסיבה האמיתית לגורלם המר של בני הזוג היא - האלרגיה של האישה לזרע של בעלה.

ג'ולי בת ה-26 התחתנה עם בחיר ליבה מייק בויד בן ה-27 אחרי שנתיים של זוגיות מאושרת. מאז שהכירו הקפידו השניים לקיים יחסי מין מוגנים - עד לחתונה.

מה שהייתה אמורה להיות חוויה רומנטית ייחודית עבור המחותנים הטריים שהתנו לראשונה אהבים ללא הגנה, הפך למאורע טראומטי עבור השניים. במקום ליהנות מערב אינטימי עם בעלה, התפתלה ג'ולי מכאבים עזים בגופה. הכאב שהרגישה היה פנימי, "כאילו מישהו תוקע מחטים לתוכי וזה צרב מאוד", סיפרה ג'ולי.

הזרע כחלבון זר 

תחילה לא הצליחו הרופאים למצוא הסבר לכאביה של ג'ולי בזמן קיום יחסי מין עם בעלה, עד לרגע שבו חברתה העלתה את האפשרות המוזרה שיתכן וג'ולי אלרגית לזרע של בעלה. הרופאים שהחלו במלאכת האבחון גילו כי הגברת בויד אכן אלרגית לנוזל הזרע - מה שיכול לגרום לגירוד ולצריבה מטרידים ביותר.

ד"ר אנדרו גולדשטיין, מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת סינסנטי מסביר ממה נגרמת האלרגיה: "הגוף מזהה את הזרע כחלבון זר בדיוק כמו שהוא מזהה אלרגן בבוטנים או באבקה". על פי המומחה, התגובה המיידית היא נפיחות, גירוד, ואף דלקת בעצבים.

ג'ונת'ן ברנשטיין, עמיתו של גולדשטיין, פיתח טיפול המקהה את הרגישות בדומה לקבלת זריקה אנטי אלרגית. אך למרות שהטיפול מצליח בקרב זוגות רבים, למרבה הצער, המזל לא האיר פנים שוב לזוג בויד - שייאלץ להתחיל בתהליכי אימוץ.

הסוד לאריכות ימים: בליעת זרע

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק