משחק ההוקי הזה הסתיים עם הרבה קרח, אלא שבמקרה הזה הוא נועד בעיקר להקל על הפציעות והחבלות של השחקנים: נציגי המשטרה ושירותי הכבאות של ניו יורק נפגשו שלשום למשחק הצדקה השנתי בהוקי קרח, ספורט פופולרי מאוד בארה"ב. אלא שעד מהרה, משחק הראווה הסתיים בתגרה אלימה והמונית על מגרש הקרח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון שצילם אחד האוהדים בקהל, תועדו השוטרים והכבאים משתי הקבוצות כשהם מתכתשים ומתחילים לחבוט זה בזה בידיים - וגם באמצעות המקלות המשמשים למשחק. הקטטה החלה, ככל הנראה בעקבות המתח שנוצר באולם שגרם לעצבנות יתר בקרב השחקנים, שכן לוח התוצאות הורה באותו שלב שוויון 3-3 בין הקבוצות.

"אני מגיע למשחקי הצדקה האלה כבר 20 שנה ברציפות, ומעולם לא ראיתי התכתשות שכזו על הקרח", סיפר שוטר שהגיע לעודד את קבוצת השוטרים של ניו יורק. "השחקנים הסירו את הכפפות, הורידו את קסדות המגן - ופתאום פרץ מאבק אלים בין כולם".

לאחר שהרוחות נרגעו והשחקנים הורדו למנוחה, חודש המשחק - שמי בכלל זכר שנועד לטעמי צדקה. בסיום, ניצחו השוטרים את הכבאים בתוצאה 8-5, והביאו לסיומו רצף הפסדים של 5 שנים. לא נרשמו פציעות רציניות בקרב השחקנים בעקבות התגרה ההמונית, מלבד מכות יבשות.