גופתה של ישראלית בת 28 לחייה התגלתה במקפיא בהודו - כך מדווחים היום כלי תקשורת במדינה. נציגי חב"ד והקונסוליה הישראלית עושים כעת את דרכם למקום, כדי לסייע בטיפול בגופה והעברתה ארצה.

על פי הפרסומים, החשוד ברצח, מהנדס תוכנה מקומי בן 31, נשוי ואב, הודה כי רצח אותה לפני 20 יום בדירה בקומה ה-11 של הבניין בו הוא מתגורר.

כלי התקשורת מדווחים כי הנרצחת, המחזיקה גם בדרכון שוויצרי, הגיעה לעיר בשבוע השני של אפריל, כארבע שנים לאחר שהשניים נפגשו לראשונה. במשטרה מעריכים כי בין הישראלית והגבר ההודי נרקמה מערכת יחסים. על פי טענת אמצעי תקשורת אחרים, השניים הכירו לראשונה דווקא בישראל, שם עבד הרוצח כמהנדס תוכנה.

ניסה להחביא את הגופה במקרר

ב-15 באפריל, כך על פי הפרסומים, פרץ ויכוח בין השניים לאחר שהצעירה הישראלית גילתה שהוא נשוי ואב טרי. אשתו של החשוד התערבה בין הצדדים וזה נעל אותה ואת בנו בחדר אחר. לאחר מכן ניגש לבת זוגו, הכה אותה באמצעות חפץ מתכתי קהה, עד שזו התמוטטה. על מנת לוודא שהצעירה אכן מתה חנק אותה. מיד אחר כך נעל את רעייתו ובנו בחדר סמוך.

על פי הודעת המשטרה, על מנת להסוות את מעשיו רכש החשוד מקרר גדול במיוחד, שם החביא את הגופה כדי שלא תסריח. חמותו שהגיע לבית המשפחה הבחינה בצחנה, גילתה את גופת הצעירה והזעיקה את השוטרים.

אתמול, כשלושה שבועות אחרי המעשה, הודה החשוד ברצח וסיפר כי מדובר "באקט של תשוקה". בדוח המשטרה צוין, כך דווח, כי במהלך השחזור אף חייך הרוצח כשתיאר את שאירע. גם אשתו נלקחה לחקירה.

ממשרד החוץ נמסר כי האירוע מוכר להם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק