רוצה כלב? רק אם תשיג מיליון לייקים:  קירילו פטסליה, ילד אוקראיני בן 9, חלם לאמץ גור כלבים. הוא ביקש שוב ושוב מאמו גור כלבים שיוכל לשחק איתו ולדאוג לו, אבל האם סירבה פעם אחר פעם לבקשותיו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אמא שלי לא רצתה שיהיה לנו כלב כי המשפחה עובדת קשה וזו עוד עבודה – וזה קשה. היא התנגדה גם בגלל שיש לי אח קטן בבית", מספר קירילו.

הילד קירילו וגורת הכלבים שקיבל (צילום: ENEX)
זכה בכלב | צילום: ENEXאלא שקירילו הקטן לא ויתר, ואז אמו הציעה לו הצעה עם מטרה חינוכית, כביכול: אם תגייס את תמיכת ההמונים לבקשה שלך, כלומר, אם תשיג מיליון לייקים ברשת – תקבל כלב.

קירילו נרתם למשימה: הוא יצר 12 כרזות ב-12 שפות וביקש מזרים לסייע לו להגשים את החלום ולהפיץ את הפוסט שלו ברשת שבו הצטלם עם הכרזות כדי שיגיע למספר הלייקים השאפתני.

קירילו הקטן הופתע: "מיליון לייקים - תוך 5 ימים בלבד" 

אחרי זמן קצר – זה קרה. "הפוסט שלי זכה למיליון לייקים תוך חמישה ימים, הייתי בהלם", סיפר. "אמא שלי פתחה את דלת הבית ואז ראיתי את גורת הכלבים החדשה. הייתי המום, ואז התחלתי לשחק איתה".

הילד קירילו וגורת הכלבים שקיבל (צילום: ENEX)
לייק לכלב | צילום: ENEX"הבנתי שהמטרה הולכת להתממש כבר ב-100 אלף הלייקים הראשונים", סיפרה יוליה סיממקו, אמו של קירילו. "בשלב הזה כבר הלכתי לחפש עבורו את גורת הכלבים שרצה. חיבבתי אותה ממש מיד, היא נפלאה".

לגורה החדשה הוא נתן את השם מילי, על שם מיליון הלייקים שקיבל ולמעשה אפשרו לו להגשים את החלום. קירילו אמנם למד משהו על שאפתנות ועבודה קשה שמובילה לתוצאות, אבל לא בטוח שהדרך – צבירת לייקים – הייתה בהכרח הדבר הכי חינוכי שאפשר היה לחשוב עליו.