הסתיימה הדרמה במונטה ביי שבג'מייקה. כל 167 הנוסעים וחמשת אנשי הצוות שהיו על הטיסה שוחררו. החוטף החמוש, ככל הנראה מעורער בנפשו, נלכד.

על פי הדיווחים מג'מייקה, גבר חמוש חדר את מערך האבטחה ועלה למטוס שאמור היה לטוס לקנדה. אנשי ביטחון ניגשו לחוטף לפני שעלה למטוס, אך הוא פרץ את מחסום הבידוק הביטחוני והצליח לעלות על המטוס. דקות לפני ההמראה הוא העלה דרישות שונות ולא ברורות, בהן להטיס את המטוס לקובה, ולא אפשר את ההמראה, תוך שהוא מחזיק בנוסעים כבני ערובה.

במקום נשמעו יריות, ועל פי אחד הדיווחים, שלא אומת, טייס המטוס נהרג. כוחות משטרה וצבא נמצאים על מסלול ההמראה ומכתרים את המטוס מכל הכיוונים.

שיכורים בשחקים

בסוף אוקטובר בשנה שעברה גרם נוסע שיכור בטיסה פנימית ברוסיה לבהלה כשדיווח כי מטוסו נחטף. סוכנות הידיעות הרוסית "אינטרפקס" דיווחה על נוסע בטיסה שדיווח על החטיפה ואמר כי החוטפים מסיטים את המטוס לכיוון וינה.

"אחד הנוסעים בטיסה מאדלר למוסקבה זעק 'אללה אכבר', הודיע כי המטוס נחטף ודרש לשנות את יעד הטיסה לווינה", סיפר גורם ביטחוני. זמן קצר לאחר מכן עדכן הגורם כי "המצב תחת שליטה" והוסיף כי הנוסע היה ככל הנראה בגילופין.  

שבוע קודם לכן ניסה נוסע שהיה בגילופין להשתלט על מטוס של חברת "טורקיש איירליינס", שהיה בדרכו מאנטליה לסנט-פטרסברוג. הנוסע שלח פתק לקברניט בו נכתב: קח אותי לתא הטייס או שאפוצץ את הפצצה שיש לי. גם התקרית הזו הסתיימה בשלום.