אחרי 9 ימים בקנדה, בני הזוג המלכותיים מבריטניה הגיעו להוליווד ושם הם מקבלים יחס של כוכבי רוק לכל דבר - נשים צורחות, מעריצים נדחפים כדי לקבל חתימה וגם צעקות היסטריות המלוות את הדוכס והדוכסית מקיימברידג' לאורך כל הביקור.

וויל והנתינה מאוסטרליה (צילום: רויטרס)
וויל והנתינה מאוסטרליה | צילום: רויטרס

אמש יצאו וויליאם וקייט ללילה סוער בהוליווד. המטרה של ארוחת הערב החגיגית עם ראשי תעשיית הבידור האמריקנית (בהפקת ארגון BAFTA Brits To Watch) הייתה לקדם את הכוכבים הבריטיים בעולם הקולנוע, אבל הצהובונים בארה"ב כבר כתבו: "בני הזוג הם הכוכבים בעצמם והם ממש לא צריכים שאיש יקדם אותם".

כל המי ומי של עיר הסרטים הגיעו לפגוש את בני הזוג ולהתחכך עם בני מלוכה אמיתיים. כנראה שמדובר בחוויה שמי שמכונה "המלוכה של הוליווד", לא יפספס. בין הנוכחים היו ברברה סטרייסנד, טום הנקס, ג'ניפר לופז, קוונטין טרנטינו, בלייק לייבלי וגם וניקול קידמן, שאמרה: "אני חושבת שהם נפלאים, הם מדהימים, הם גרמו לי לחייך, בדיוק דיברתי עם אימי בטלפון מאוסטרליה והיא אמרה לי - אני שמחה שאת שם כדי לייצג את אוסטרליה".

טום הנקס והדוכסית (צילום: רויטרס)
טום הנקס והדוכסית | צילום: רויטרס

בעלי האולפנים הגיעו לאירוע ושילמו 25,000 דולר לשולחן עם 10 מושבים. עם כזה תג מחיר, לא מפתיע שהמשתתפים קיבלו בכניסה גם שטיח אדום סטייל טקס האוסקר, כשבשני צידיו עיתונאים וסקרנים שמגיבים לכל אורח בצרחות מחרישות אוזניים.

הדוכס, הדוכסית וג'יי-לו (צילום: AP)
ג'יי לו, וויל וקייט | צילום: AP

וויל וקייט, שיעזבו ביממה הקרובה את לוס אנג'לס, מסכמים ביקור מוצלח מאוד ביבשת. בארמון בקינגהאם מקווים שהגינונים הרשמיים, המילים הנכונות והפנים היפות של וויל וקייט ישפרו במשהו את מעמד משפחת המלוכה הבריטית ב"עולם החדש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק