מסר מצמרר מהרוצח בקליפורניה: בסרטון שפורסם ביוטיוב הסביר אליוט רוג'ר מדוע ביצע את הטבח בקולג' בסנטה ברברה אתמול, בו ירה ודקר למוות שישה בני אדם. רוג'ר עצמו נמצא מת במכוניתו לאחר חילופי אש עם המשטרה. הסרטון שפרסם רוג'ר, בנו של עוזר במאי הסרט "משחקי הרעב", הוא אחת הראיות בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מאז שהתבגרתי מינית חוויתי בדידות, דחייה ותשוקה לא ממומשת - בנות לא נמשכו אלי", הסביר רוג'ר למצלמה. "הן נתנו את חיבתן, אהבתן וסקס לגברים אחרים, לא לי. אני בתול בן 22, אפילו לא נישקתי בחורה. כל השנים האלה נרקבתי בבדידות".

הצעיר פנה בדבריו לאותן נשים, ואמר: "זה לא הוגן. אתן לא נמשכתן אלי. אני לא יודע למה, אני הבחור המושלם, אבל אתן זרקתן את עצמכן על בהמות. אני אעניש אתכן על כך".

את המעשה המחריד שהוא עמד לבצע הוא תיאר כבר בסרטון. "ביום הנקמה אני אכנס לקולג' ואני אטבח בכל זונה בלונדינית מפונקת שאני אראה שם", הבטיח. "כל הבנות שחשקתי בהן זלזלו בי כגבר נחות. אני אהנה מאוד לטבוח בהן. תראו סוף סוף שבעצם אני הנעלה, אני זכר האלפא".

לאחר שפרסם את הסרטון, ניגש רוג'ר לבצע את המעשה. עדי ראייה דיווחו כי לאחר הירי בקולג' הוא סייר ברחובות העיר עם המכונית שלו, עצר מדי פעם, וירה בעוברים ושבים. משפחתו של רוג'ר, שהיגרה מאנגליה, מסרה כי הוא קיבל טיפול פסיכיאטרי וכי הם הגישו תלונה נגדו במשטרה לאחר שראו את הסרטון, ולפני שביצע את הרצח. במשטרה חקרו את רוג'ר, אך הגיעו למסקנה כי הוא לא מסוכן.