הדוד הרוצח והאחיינית
הדוד הרוצח ואחייניתו | צילום: דיילי מייל

פשוט מזעזע: טיה ריג, תלמידת תיכון בת 12 מבריטניה, נרצחה באכזריות על ידי דודה, ג'ון מיידן, שהחליט לממש באמצעותה על הפנטזיה המינית שלו - לשחזר סצינה מסרט "סנאף". לאחר שביצע את המעשים, התקשר מיידן למשטרה ודיווח: "סיימתי לרצוח את האחיינית שלי, בואו. רצחתי אותה כי התחשק לי".

מחיפוש במחשבו האישי של מיידן בדירתו עלה כי הוא הוריד עשרות סרטי "סנאף", סרטים אלימים המציגים מעשי רצח אותנטיים לשם בידור, שככל הנראה הציתו את דמיונו. היום הוא נידון למאסר עולם על המעשים.

מפרטי המקרה עולה כי מיידן פיתה את אחייניתו להגיע לדירתו על מנת לסייע לו לחפש דבר מה. עם זאת, כאשר היא הגיעה לדירה החל מיידן להכות נמרצות את ריג, גרר אותה על הרצפה, קשר את ידיה מאחורי גבה והחל לדקור אותה בבטנה ובמקומות נוספים. לבסוף, לאחר שגם אנס אותה, חנק מיידן את ריג באמצעות מיתר של גיטרה עד שהביא למותה.

לצד הגופה נמצאו שני סכינים וצעצוע מין

זירת הרצח
זירת הרצח | צילום: דיילי מייל

דקות לאחר מעשה הרצח המחריד, התקשר מיידן למשטרה והתוודה על המעשים. "אני רוצה לדווח על רצח", אמר מיידן למוקדנית, שמיד ביקשה לברר פרטים נוספים. "האחיינית שלי נרצחה על ידי", אמר מיידן, שלא התרגש במיוחד ממעשיו.

שתי דקות לאחר שהתקבלה השיחה במשטרה הגיעו השוטרים לדירה, מצאו את מיידן לצד הגופה ומיהרו לעצור אותו. עוד עלה ממחשבו האישי כי במהלך החודשים האחרונים הוא ביצע מחקר מקיף בנושא סרטי ה"סנאף", ואף למד טכניקות הריגה שונות.

מדוח המשטרה עולה כי גופתה של ריג נמצאה כשהיא ערומה, ולצידה מונחים שני סכינים וצעצוע מין. העובדה כי היא נאנסה על ידי מיידן התגלתה בנתיחה שנערכה לגופה לאחר המוות. בדיון המשפטי בעניינו היה מיידן יותר "מתון" באשר בשיחה עם המשטרה ואמר: "שמעתי קול רע בראש שלי שאמר לי לעשות את המעשים".