התינוקת שמסעירה את צרפת: מכונאים שעסקו בתיקון מכונית בעיר טראסון במרכז צרפת החלו לחשוד כששמעו נהימות מהחלק האחורי של הרכב. למרות מחאת בעלת הרכב , אישה פורטוגזית בת 45, הם פתחו את תא המטען ונדהמו לראות תינוקת קטנה שוכבת עירומה בתוך ערימת זבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הילדה הייתה עירומה לחלוטין, לצידה הייתה עריסה והריח היה בלתי נסבל", מספר המכונאי שפתח את תא המטען. "היא שכבה בתוך ערימת זבל בחלק האחורי של הרכב". על פי חשד המשטרה המקומית, התינוקת - שגילה בין שנה לשנתיים - בילתה את כל חייה וכנראה גם נולדה בתא המטען של מכונית הפז'ו 306 סטיישן.

"הילדה הזו לא נמצאת בגודל או במשקל המתאים לגילה", אמר התובע בטראסון ג'אן פייר לאפיט. "לעצירת ההתפתחות יש גם השלכות על המצב הפסיכולוגי והמנטלי והיא גורמת להתנהגות מסוימת".

ההורים נעצרו בחשד להתעללות

האם ובעלה נעצרו באשמת התעללות בילדה ובמקביל, שלושת הילדים האחרים שלהם נלקחו על ידי רשויות הרווחה. התקשורת הצרפתית מנסה להבין כיצד אכזריות שכזו נמשכה מבלי למשוך תשומת לב במשך כל כך הרבה זמן. שכני המשפחה טוענים שלא הייתה להם שום דרך לגלות את האמת.

"בשלושת השנים שאנו חיים כאן לא ראינו את האישה הזו בהריון בשום שלב", אמר אחד השכנים. "מעולם לא ראיתי עריסה או תינוק, הילדים היחידים שראינו הם שני הבנים הקטנים וילדה בת ארבע שראינו פעמים רבות בחוץ".

אם יימצאו אשמים, ההורים עשויים להישלח ל-10 שנים בכלא. מה גרם להם לגזול מבתם הקטנה את החופש שלה ולהזיק לבריאותה? זו עדיין תעלומה.