זריקה שתעלים שומנים? בארה"ב כבר עובדים על זה (צילום: רויטרס)
נדבק לכיסא - ומת. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

פרשה קשה של מוות כתוצאה מעודף משקל קיצוני מחרידה את ארצות הברית. גבר שמן במיוחד, בן 43 מאוהיו, מת לאחר שהמשטרה מצאה אותו דבוק לכסא, ממנו לא הצליח לקום במשך שנתיים תמימות.

לאיש היו שני שותפים לדירה, אחת מהם היא חברתו, שנהגה להאכיל אותו משום שהוא לא יכול היה לזוז מהכסא. שני השותפים הזעיקו את המשטרה בתחילת השבוע, לאחר שהבחינו כי חברם איבד את ההכרה.  השוטרים והפרמדיקים שהוזעקו למקום הצליחו לפנות את האיש לבית החולים במצב קריטי, אולם מאוחר יותר הוא הלך לעולמו.

 

 השוטרים שהוזעקו למקום סיפרו כי המחזה היה מחריד: האיש ישב בתוך הצואה והשתן שלו. חדר המגורים שבו הוא נמצא היה מטונף, וכל שלושת השותפים חיו בתנאי תברואה ירודים. אחד השוטרים אף סיפר שהוא נאלץ לזרוק את המדים שלבש בזמן פינוי הגופה, משום שהם היו כה מסריחים. "קשה להאמין שמישהו חי בתנאי מחייה כה ירודים", סיפרו השוטרים.

 

חבריו של האיש סיפרו לתחנת הטלוויזיה המקומית כי הוא התלונן על כאבים בברכיים בכל פעם שהוא קם, עד שהחליט להישאר לשבת בכסא, ולבקש מחברתו שתאכיל ותשקה אותו. "ניסיתי לשכנע אותו ללכת להיבדק בבית חולים", אמר אחד החברים, "אבל הוא סירב ואמר שהוא לא אוהב רופאים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק