לינדזי פידלר ובתה מגי (צילום: הסאן)
לינדזי פידלר לצד תמונתה של מגי | צילום: הסאן

תינוקת אמריקנית מתה במכונת כביסה לאחר שאמה המכורה לסמים שמה אותה שם, יחד עם ערימת כביסה.

הזוועה נחשפה על ידי דודה של התינוקת בעיירה בארטלסוויל, אוקלהומה, שפתחה את המכונה לאחר ששמעה רעש מוזר בתום 40 הדקות בהן עבדה המכונה.

שוטרים ופרמדיקים רצו לדירתה של לינדזי פידלר ומצאו את מגי, בת עשרה ימים בלבד, כשהיא עדיין בתוך מכונת הכביסה. הבלשים, כך מדווחים כלי התקשורת המקומיים, פרצו בבכי.

הטעינה את המכונה - ונרדמה

אמש הואשמה ברצח האם לשלושה - שמשתמשת דרך קבע בסם קריסטל מת'. במשטרה עדיין מנסים לברר האם היא הרגה את התינוקת בכוונה. שני ילדיה האחרים, בני שלוש וארבע, הוצאו מחזקתה.

מפקד המשטרה טום הולנד אמר שפידלר בת ה-26 נרדמה לאחר שהטעינה את המכונה בבגדים והפעילה אותה. דודתה של התינוקת, רונדה קושאט, הגיעה לבית כדי לראות איך האם הצעירה מתמודדת.

הולנד הוסיף, "היא לא הצליחה להעיר אותה. היא שמעה משהו מוזר במכונת כביסה, והלכה להרים את המכסה כדי שהמכונה תפסיק". כפידלר התקשרה להזמין אמבולנס, היא ניסתה להאשים בשיחת הטלפון את הדודה, שאמרה "אני לא הרגתי את התינוקת שלך, את עשית את זה".

"אני לא יודע אפילו איך לתאר את זה"

חברה של האם ואביה של התינוקת, בנג'מין טראמל, אמר כי "בתוך לבי, אני לא מסוגל להאמין שלינדזי הייתה יכולה לפגוע בבתנו הקטנה".

בין צוותי החירום הרבים שהגיעו לזירה ופרצו בדמעות היה גם בלש ותיק, שהיה כה נרגש עד שנאלץ לצאת מהבית. הפרמדיק ג'ון האוזר שנאבק על חייה של התינוקת אמר: "אני לא יודע אפילו איך לתאר את זה".

משפחתה של פידלר, שהזדעזעה לאחר שהבת נעצרה בתקופת ההריון בגין שימוש בסמים, ניסתה להשיג משמורת על ילדיה עוד לפני שמגי נולדה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק