13 שנים אחרי המוות הטרגי שזעזע את העולם, הנסיכה דיאנה חוזרת לכותרות: הפעם מדובר באביו של דודי אל-פאייד, מי שהיה עם הבלונדינית האהובה במכונית המרצדס באותו לילה בפריז ונהרג גם הוא באותה תאונת דרכים שזכתה למאות תיאוריות קונספירציה בחלוף השנים.

הפעם הגיע תורו של אביו של אל פאייד, בן זוגה של הנסיכה, שהתראיין אתמול וטען: השלטונות רצחו את בני ואת דיאנה - בגלל ש"הבריטים הגזענים" לא רצו שתתארס עם אדם כהה עור. או, רחמנא לצלן, מוסלמי.

"הנסיך פיליפ הוא הממזר שהביא למותם של בני ושל דיאנה", אמר אמש האב מוחמד בראיון טלוויזיוני. "כי הוא נאצי. אבא שלו, אח שלו, יש לי תמונה שלו הולך עם אנשי גסטפו, עם היטלר".

"הם רצו שהיא תסבול"

האב ממשיך, "הוא לא קיבל את זה שהבן שלי, מצרי, גוון העור שלו קצת לא לבן. דיאנה, הם רצו שהיא תסבול, הם ידעו שהיא רוצה להתחתן עם דודי ושהיא התארסה לו. דיאנה הייתה בהריון ממנו. הוא אמר לי את זה". נציין כי תיאוריית ההריון של הנסיכה הופרכה בבדיקות לאחר מותה.

"הוא אמר לי שהוא רוצה לבוא בלילה ביום ראשון, ושהם יכריזו על האירוסין ביום שני", מספר אביו של אל-פאייד. "ביום ראשון בחצות הם ארגנו (את התאונה) עם המודיעין הצרפתי".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק