נפילה לעיני המצלמות: משחק הפוטבול בין הניו יורק ג'טס לבין הבאפלו ביל'ס היה עוד משחק שגרתי שהתקיים לפנות בוקר בליגת ה-NFL האמריקנית, אך דקות ספורות לאחר תחילת ההתמודדות, הפך המשחק לאירוע שזכה לסיקור תקשורתי נרחב גם במהדורות החדשות המקומיות - וזאת בעקבות נפילה כואבת במיוחד של אחד הצופים באצטדיון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתמונות ששודרו בטלוויזיה האמריקנית נראה האוהד כשהוא נשען באופן לא בטיחותי בעליל על המעקה ביציע העליון. שניות לאחר מכן איבד האיש את שיווי המשקל, מעד, החליק וצנח לעבר היציע התחתון - שם נחת על אוהד חסר מזל במיוחד.

נפל - ושרד
נפל - ושרד | צילום: טוויטר

כוחות ההצלה הנמצאים בדרך קבע באצטדיון "ראלף ווילסון" בעיר באפלו, מיהרו להעניק טיפול רפואי לשני האוהדים. למרבה הפלא דווקא ה"קופץ" נפצע קל בלבד בכתפו, בעוד האדם השני שספג את הפגיעה נפצע באורח בינוני בראשו. השניים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים המקומי - שם הם מתאוששים מפציעתם.

עד ראייה שהיה באצטדיון סיפר על הבהלה שאחזה בו בשניות שלאחר הנפילה. "הוא נחת במרחק של מטרים ספורים ממני, ממש ליד השורה שלי", הוא צייץ בטוויטר. "הוא מיד קם והעמיד פנים כאילו כלום לא קרה, וזה בזמן שהבחור שהוא נפל עליו נפצע קשה יותר".

ולמי שתהה, לאחר התקרית החריגה נמשך המשחק, שבו ניצחה הקבוצה המקומית את יריבתה הניו יורקית בתוצאה 37-14.