מצוד עולמי אחר כוכב הפורנו, ארכיון (צילום: רויטרס)
החשוד לוקה רוקו מגנוטה | צילום: רויטרס

משטרת קנדה עורכת מצוד אחרי כוכב פורנו לשעבר בעקבות פרשת רצח מחרידה במיוחד: על פי החשד, לוקה רוקו מגנוטה רצח את אחד מחבריו הקרובים, ביתר את גופתו ושלח את איבריו למשרדים של מפלגות שונות במדינה. את שאריות הגופה, על פי החשד, הוא הותיר במזוודה שנמצאה ברחוב.

על פי הפרסומים בתקשורת הקנדית, הצעיר בן ה-29 אף תיעד את הרצח ואת ביתור האיברים. "מגנוטה הוא המבוקש המרכזי בפרשה", הודה מפקד המשטרה איאן לפרנייר ממשטרת מונטריאול, ואישר כי כוכב הפורנו והנרצח היו "חברים קרובים".

המשטרה הקנדית גילתה את הרצח לאחר שבמוקד התקבלה שיחה בהולה ומבולבלת ממטה המפלגה השמרנית בבירה אוטווה, בה נאמר: "קיבלנו בדואר חבילה עם כף רגל שמאלית". במטה המפלגה הליברלית התקבלה חבילה דומה ובתוכה זרוע.

במקביל, נמצאו במונטריאול חלקי גופה נוספים בתוך מזוודה. צוותי הזיהוי הפלילי של המשטרה שבדקו את הממצאים גילו כי החלקים שנשלחו בדואר ואלו שנמצאו במזוודה - שייכים לאותה הגופה, של גבר צעיר לבן.

המשטרה עדיין מחפשת ראש, יד ורגל

"אנשי המפלגה השמרנית נסערים בגלל האירוע. זה כל כך מוזר ונורא, לעולם לא נשכח את האירוע הזה", אמר פרד דלורי, דובר המפלגה. את יתר חלקי הגופה מצא אמש עובד של העירייה בתוך מזוודה. "ראיתי את המזוודה בסמטה כבר כמה ימים, ליד הזבל", סיפר העובד והוסיף: "הבוקר הרגשתי שנודף ממנה ריח מאוד חזק. קראתי לשכן ויחד החלטנו לפתוח אותה. מצאנו גוף, בלי ידיים ורגליים או ראש".

רצח, ביתר ושלח בדואר. החשוד (צילום: AP)
רצח, ביתר ושלח בדואר. החשוד | צילום: AP

כוכב הפורנו החשוד, ששינה את שמו לא רק בסרטים בהם השתתף אלא גם במשרד הפנים הקנדי, כונה בעבר אריק קלינטון ניומן, ובעבר הוא נעצר בגין התעללות בבעלי חיים - אז המשטרה הגיעה אליו אחרי שהעלה את תיעוד הסרטים הקשים לאינטרנט. מלבד מגנוטה שנמלט - משטרת קנדה מחפשת עכשיו עוד יד, רגל וגם את ראשו של הקורבן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק