זוג מאושר? שרלין ואלברט (צילום: רויטרס)
החתונה המלכותית, בסוף השבוע במונקו | צילום: רויטרס

החתונה של הנסיך אלברט ושרלין וויטסטוק הייתה האירוע הנוצץ ביותר בנסיכות הקטנטנה מונקו שלחופי הים התיכון, מאז שאביו של אלברט, רנייה, התחתן עם כוכבת הקולנוע גרייס קלי.

מזג האוויר היה מצוין בארמון שבנוי בסגנון הרנסנס, נראה שהכלה הנסיכה החדשה שהייתה בעברה אלופת שחייה אולימפית, הרגישה כמו דג במים כשהכומר בירך את הזוג. אבל צל זעיר מעברו של הנסיך אלברט, צל בגובהו של ילד קטן, מפריע לאווירה החגיגית.

על פי סוכנות הידיעות הצרפתית, מיד אחרי הטקס האזרחי, גורם רשמי בארמון אישר את השמועות על פיהן הנסיך עומד לעבור בדיקה שתאשר או תכחיש אם יש לו ילד נוסף, מלבד השניים הידועים, מחוץ לנישואים, עליו הכלה ואנחנו - לא ידענו.

כמה ילדים יש לנסיך אלברט?

על פי הדיווח, שהתקבל מגורם אנונימי בארמון, סוגיית הילד השלישי מחוץ לנישואים הייתה הסוגיה שאיימה על קיום הטקס. בצרפת סבורים ששרלין וויטסטוק גילתה על החשדות בתחילת השבוע שעבר ודרשה מאלברט לעבור את הבדיקה. זו, אולי, הסיבה שבגללה ניסתה שרלין לברוח ממונקו כמה ימים בלבד לפני החתונה - הכל, כמובן, לפי השמועות בלבד.

צל כבד מעל החתונה המלכותית (צילום: חדשות 2)
צל כבד מעל החתונה המלכותית | צילום: חדשות 2

לנסיך מונקו יש ילד בן שש, אלכסנדר, שנולד בעקבות מערכת יחסים בין אלברט לדיילת ניקול קוסט. ילדה נוספת, ג'זמין בת ה-19, הביא אלברט לעולם יחד עם סוכנת נדל"ן אמריקנית בשם טמרה רוטולה. אף אחד מהילדים האלה לא יכול לרשת את הכתר במונקו והנסיכות ממתינה ליורש העצר שיצא מחלציה החוקיים של הנסיכה שרלין.

על פי התקשורת בצרפת, לאלברט יש אפילו יותר ילדים. על פי פרסומים שונים, אישה איטלקית שילדה לכאורה שני ילדים לנסיך ההולל, מתכוונת לצאת עם הסיפור שלה והוכחות לתקשורת כבר במהלך הימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק